v- rtr\ Kindercarnaval Op zondag 13 februari zal er in de Jera een groot feest zijn voor alle kinderen van de basisschool. Daar zullen ook dit jaar weer Bob en Luc aanwezig zijn! Zij zullen er samen met de medewerkers van de Jera en Jeugdprins Roy II met zijn gevolg voor zorgen dat dit weer een heel leuk feestje gaat worden. Meer informatie hierover volgt. Waar: Jera Wie: Alle kinderen van de basisschool KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel WANDELEN. Woensdag 3 februari gaan we weer een wandeling maken o.l.v. Jan Michels. Vertrek om 13.30 uur bij de kerk. OUDERENKOOR. Zaterdag 30 januari luistert het koor H. Mis op. Het zingt de Suttermis"en de liederen nr. 37-57-26-30 en 17. ALDERENAOVOND. Donderdag 4 februari wordt ons (alle ouderen) door de Carnavalsvereniging een Alderenaovond aangeboden, waarvoor onze hartelijke dank. Aanvang: 19.33 uur. ZIEKENBEZOEK. Zoals bekend gaan we vanuit het bestuur bij de leden, die geopereerd zijn, op ziekenbezoek, wanneer zij weer thuis zijn. Omdat het aantal korte ziekenhuisopnames enorm is gestegen, heeft het bestuur besloten vanaf heden het eertijds ingenomen criterium hiervoor weer op te pakken, n.l.: het bestuur gaat op ziekenbezoek wanneer men minimaal één week in het ziekenhuis heeft gelegen ol als men langdurig ziek thuis is. We hopen dat u hiervoor begrip kunt opbrengen MEDEDELING. We kondigen nu reeds aan, dat er op woensdag 17 maart in de Smelehof een product presentatie is van fa. Jan de Boer uit Elsoo met als thema "Ouder worden in goede gezondheid: Wat kan ik doen BILJARTEN Federatie-competitie, week 3 ronde 19 Ysselsteyn 1-Oirlo 1 2-7 Grubbenvorst 6-Ysselsteyn 4 5-4 Grubbenvorst 3-Ysselsteyn 2 2-7 De Kemphaan 6-Ysselsteyn 5 5-4 Ysselsteyn 3-U.V.B. 2 0-0 Ysselsteyn 6-Orilo 6 1-8 KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over: Wonen/Welzijn/Zorg/Financiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015. Spreuk van de Week;"Groteprestaties ontstaan uit de som van dagelijkse inspanningen KBO Muziekvereniging de Peelklank l&jb Repetitie fanfare tAtv 'a Op vrijdag 29 januari is er i.v.m. de Bonte avond geen repetitie voor de fanfare. Jeugdorkest Op vrijdag 29 januari oefenen we in Pilot. We oefenen om 17.30 uur voor de jeugd bonte middag. Hierna hebben we repetitie tot 19.00 uur. Op zondag 31 januari doen we mee aan de jeugd bonte middag, aanvang 14.11 uur. 's Morgens hebben we nog een generale repetitie in de Smelehof. Graag allemaal om 11.00 uur aanwezig. schom^J" Zanggroep Schone Schijn Dinsdag 2 februari gaan we zingen voor de Zonnebloem afdeling "de Bruggraaf'in Venray. We treden op in het wijkgebouw de Hoender. We vertrekken om 13.30 uur. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. 4

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 3