Redactie: Dorpsraad mailadres: ynbmail@kpnmail.nl Jrg 48, nr. 4 29 januari 2010 Van ile parochie Lucas 4, 21-30 Toen begon Jezus hen toe te spreken: "Vandaag is het schriftwoord dat u gehoord hebt in vervulling gegaan.' Ze betuigden Hem allemaal hun bijval en verbaasden zich over de woorden van genade die uit zijn mond vloeiden en zeiden: "Dat is toch de zoon van Jozef?' Hij zei tegen hen: 'U zult Mij ongetwijfeld het spreekwoord voorhouden: Dokter, genees jezelf. Doe ook hier in je vaderstad wat, naar wij hoorden, met Kafamaüm is gebeurd.' Hij vervolgde: 'Ik verzeker u, geen profeet is zijn vaderstad welgevallig. Om u de waarheid te zeggen, er waren veel weduwen in Israël ten dage van Elia, toen de hemel drie jaar en zes maanden lang gesloten bleef, zodat er een zware hongersnood kwam over het hele land. Toch werd Elia naar niemand van die vrouwen gestuurd, ;,v. '"BBFsSHPW maar wel naar een weduwe in Sarepta bij Sidon. En er waren veel melaatsen in Israël ten tijde van de profeet Elisa; toch werd i iemand van hen gereinigd, maar wel de Syriër Naaman.' Toen ze dit hoorden werd de hele synagoge ziedend 'an woede; ze sprongen op, sleurden Hem de stad uit en dreven Hem tot aan de rand van de berg waarop hun stad was gebouwd, om Hem in de afgrond te duwen. Maar midden tussen hen door ging Hij zijns weegs. Misintenties van 30 januari t/m 5 februari 30 jan. 19.15 u. (Ouderenkoor) overleden ouders van Vegchel Verheijen; Overleden ouders Potten - Coopmans; overleden familie Janssen - Thielen Jaardienst Lies Koonings - Veron en voor haar echtgenoot Piet 2 feb. 19.00 u. Grad Arts; overleden ouders Wismans - van Vegchel en overleden familie Na afloop is er Blasiuszegening /lisdienaars: Zaterdag, 19.15 u. Luc Peters - Job Swinkels - Tom Jenniskens Dinsdag, 19.00 u. Sven Knapen Zondag 7februari is er om 10.00 uur weer een WOORDDIENST in onze kerk. Komt u ook??? CrltJl?. htUn"

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1