ji sselséeyi Blad is Redactie: Dorpsraad Wf§iiiSIii Emailadres: ynb@kpnplanet.nl Jrg48, nr. 2 15 januari 2010 Van de parochie Johannes 2, 1-12 Bruiloft te Kana Op de derde dag werd er een bruiloft gevierd te Kana in Gal ilea, waarbij de moeder van Jezus aanwezig was. Ook Jezus en zijn leerlingen waren op de bruiloft uitgenodigd. Toen de wijn opraakte, wendde de moeder van Jezus zich tot Hem en zei: "Ze zitten zonder wijn.' Jezus antwoordde: 'Wat hebben ik en u daarmee van doen. Vrouwe? Mijn uur is nog niet gekomen.' Zijn moeder zei tegen de dienaren: 'Wat Hij u ook beveelt, doe het maar.' Nu stonden daar zes stenen waterbakken ten behoeve van het Joodse reinigingsgebruik, elk met een inhoud van twee tot drie metreten. 'Doe die bakken vol water.' beval Jezus hun. Ze deden ze vol water, tot de rand toe. Vervolgens zei Hij: "Schep er nu wat uit en breng het naar de tafelmeester.' En ze deden het. De tafelmeester proefde het water dat wijn was geworden, maar wist niet waar die vandaan kwam; de dienaren die het water geschept hadden wisten het wél. De tafelmeester riep dus de bruidegom en zei: 'ledereen schenkt toch eerst de beste wijn, en de gewone pas wanneer er al flink gedronken is. Maar u hebt de beste wijn bewaard tot het laatst!" Dat was het begin van Jezus' tekenen, te Kana in Galilea. Hij openbaarde zijn heerlijkheid en zijn leerlingen geloofden in Hem.Daama vertrok Hij met zijn moeder, zijn broers en zijn leerlingen naar Kafarnaiim, waar ze enkele dagen bleven. Zat. 16 jan. 19.15 u. Zon. 17 jan. 10.00 u. Dins. 19 jan. 19.00 u. Misdienaars; Zaterdag, Dinsdag, Misintenties van 16 januari t/m 22 januari KINDERWOORDDIENST Maria Thissen; Vader en moeder Mulders - Maessen en voor hun dochters Mia en Ans Jaardienst Nelly Verlinden - Volleberg Woorddienst voor het welzijn van onze parochiegemeenschap Jaardienst Wim Swinkels 19.15 u. Gesanne Knapen 19.00 u. Marijn Claessens Kevin Baltissen - Ron Peters BIJBEL GROEP a.s. woensdag 20 jan. 20.00 u. in de multifunctionele ruimte bij de kerk. Bij deze bijeenkomsten is iedereen welkom, die samen met anderen van gedachten wil wisselen over ons geloof. We gaan samen in gesprek aan de hand van Bijbelverhalen uit GELOVEN NU. Wat zegt dit verhaal mij? Herken ik er iets in? Kan ik er wat mee in mijn dagelijkse leven? Erg interessant om van ieder zijn/haar visie op het verhaal ie horen. Hebt u ook belangstelling dan bent u op woensdag 20 jan. hartelijk welkom. Op Hemelvaartsdag 13 mei 2010 viert het bisdom haar 450 jarig bestaan. Dit programma begint met om 11.00 uur een Eucharistieviering in de Grote kerk van Venray, daarna een lunch in de Witte Hoeve met diverse activiteiten en wordt afgesloten met de Vespers in de Grote kerk om 15.30 uur. De kosten voor deelname aan deze dag zijn 7,50. Als er parochianen zijn die hieraan mee willen doen, kunnen zij zich opgeven bij Gerli Knapen tel 541983 of per mail; peter.knapcn@hetnet.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1