ZÏPCTIEF Dorpsraad Ysselsteyn Steunpunt Vrijwilligerswerk Ve.nray( Match): nieuwsbulletjn nov /dec. 2009 3. Gemeente Venray uitnodiging openbare vergadering 4 jan.2009 4. Provincie Limburg: Nieuwsbrief 5. VKKJNieuwsbrief dec. 2009 "X' Mededeling Dorpsraad: Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 11 januari '10 om 20.00 uur in het Gemeenschapshuis Agenda: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek, n.a.v. de agendapunten mogelijkheid om n.a.v. agenda aanvullende informatie te geven). 3. Presentatie Structuurvisie Ysselsteyn door Nancy Hartelo van Gemeente Venray met mogelijkheid om aan de discussie deel te nemen. Zie de uitnodiging hiervoor elders in het YNB. 4. Verslag vergadering 14 december '09. Dit verslag is in te zien op www.dorpenvenrav.nl (klik op Ysselsteyn) 5. Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 6. Mededelingen lopende projecten. 7. Verslag dorpsradenoverleg. 8. Rondvraag. Ingekomen/uitgaande post januari '10 1. Synthese: sportconsulent 2, ZiiActief Ysselsteyn Jaarveruaderinu Op 26 januari staat onze jaarvergadering op het programma. Wij beginnen om 19.00 uur met een H Mis in de St Oda kerk, waarna we op 20.00 uur verder gaan in gemeenschapshuis "de Smelehof'.Onze leden krijgen komende week de uitnodiging hiervoor Na afloop van de vergadering zal zanggroep Schone Schijn een optreden voor ons verzorgen. Na vele optredens elders zijn we blij dat we dames bij onze vereniging mogen verwelkomen. We hopen dat vele leden onze jaarvergadering bijwonen en samen met de dames van Schone Schijn komen zingen! Paa rdensportvereniging Ysselsteyn Er zijn weer een paar mooie prijzen behaald. Tussen kerst en oud en nieuw was er een 4 daagse wedstrijd in Asten Tamara Klaassen in de klasse B met Atlantis de 3 de prijs En in de finale een 2 de prijs in deze klasse met Atlantis. Zaterdag 2 januari op de wedstrijd van Leunen Tamara Klaassen in de klasse B met atlantis een 4 de prijs. In de klasse L had Tamara een super mooie 1ste prijs met Zicorlien En nog een 5 de prijs voor Tamara met Vencie in de klasse M. Tamara Proficiat. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818 INGEK. Limburg mam H Ri"ot.»k «rouwannciwvfc

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 5