Dorpsraad Ysselsteyn Aan alle verenigingen, stichtingen, studieclubs, bedrijven en alle inwoners van Ysselsteyn, De Dorpsraad nodigt u allen uit voor een bijeenkomst op Maandag 11 Januari 2010 om 20.00 uur in het Gemeenschapshuis De Gemeente Venray is bezig met het analyseren van ons Dorp Dat wil zeggen in kaart brengen hoe Ysselsteyn is ontstaan, de situatie van nu en de toekomst visie van ons dorp. Dit alles wordt in een rapport samengesteld als Structuurvisie Dorpsontwikkelingsplan Ysselsteyn Wij willen graag met jullie hierover van gedachte wisselen. Door onder andere de volgende vragen te stellen: - Hoe willen wij dat ons dorp er over 10 jaar uitziet? - Wat heeft Ysselsteyn te bieden aan zijn inwoners en is dit voldoende voor de toekomst? - Wat heeft volgens u prioriteit? - Wat moet er gebeuren om dit te bereiken? - Wat zijn de sterke en zwakke punten van ons dorp? En zo zijn er natuurlijk nog vele vragen en vele antwoorden en meningen Deze willen wij graag met jullie delen om dit mee te nemen in de Structuurvisie Dorpenontwikkelingsplan Ysselsteyn Als voorbereiding op deze bijeenkomst willen wij van alle Verenigingen en Stichtingen het volgende welen. Aantal leden Aantal vrijwilligers Opbouw leeftijd 0-5 jaar 6-10 jaar 11-15 jaar 16-20 jaar 21-25 jaar 26-30 jaar 31-35 jaar 36-40 jaar 41-45 jaar 46-50 jaar 51-55 jaar 56-60 jaar 61-65 jaar ,66-70 jaar 71-75 jaar >76 jaar Inleveren bij, Petra van Dijck Puttenweg 93, Hay Rubie Rouwkuilenweg 7, Sieb Nijssen Puttenweg 56, of op de informatieavond van 11 Januari. Graag tot Maandag 11 Januari! Dorpsraad Ysselsteyn Mike en Britt Teunissen naar Ned.kampioenschap veldrijden in Heerlen. rinrnsrnnd Komende Weekende 9 en 10 Januari zullen Mike en Britt Teunissen deelnemen aan P de Ned kampioenschappen Veldrijden in Heerlen. \YSSeiSZeyn Mike zal starten bij de Junioren waar hij gezien de resultaten van de laatste weken als een van de grote kanshebbers gezien wordt op de eindoverwinning. Afhankelijk van het resultaat in Heerlen zal Mike geselecteerd worden voor deelname aan de W K Veldrijden in Tabor Tsjechië op 31 Januari Britt zal al op 9 Jan op de fiets klimmen om mee te strijden naar de titel Ned kampioenschap Nieuwelingen Dames, ook Britt is goed in vorm en ook zij zal er alles aan doen om een prijs mee naar Ysselsteyn te nemen. Voor meer informatie zie de Site www miketeunissen.nl Mike en Britt wij wensen jullie veel succes Dorpsraad Ysselsteyn. L. - -

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 3