mma van 7 jan t/m 16 jan: Donderdagavondgroep 18:30 Vuilniszakkenmodeshow Groep 5/6 Uitkomen Jeugdprins 20:11 Kerstboomverbranding 16:00 Donderdagavondgroep 18:30 Playbackshow Groep 7/8 Zaterdagavondgroep 20:00 KERSTBOOMVERBRANDING. Ook dit jaar verzorgt de JERA in samenwerking met de dorpsraad weer de jaarlijkse kerstboomverbranding. Dit jaar zal deze plaats vinden op zaterdag 9 januari om 16.00 uur. Vanaf 13.00 uur ontvang je voor elke ingeleverde kerstboom een lot waarmee een leuk prijsje te winnen is. Trekking van het winnende lot is om 16.00 uur. Om alles goed te laten verlopen hebben we een paar dringende verzoekjes. 1) Geen bomen inleveren voor zaterdag 9 januari. 2) Alleen kerstbomen en geen ander snoeiafval. 3) Bomen ontdoen van versiering aub. 4) Indien mogelijk zand van kluit verwijderen. Hallo Piëlpubers, Na een zeer geslaagde top 20 hebben we op zaterdag 16 januari weer een mooie activiteit voor jullie georganiseerd Zorg ervoor datje om 20:00 uur in de Jera bent. Tot dan! Vrijdag 8 januari: Uitkomen Jeugdprins! Vrijdag 8 januari komt er een nieuwe Jeugdprins uit met zijn nieuwe raad. De oude raad treedt af. We beginnen rond de klok van 20:00u. Voor meer informatie: zie het stukje van Jeugdcarnaval! We zien jullie allen graag aankomende vrijdag in de Jera'70! Progra Donderdag 7-jan Vrijdag 8-jan Zaterdag 9-jan Donderdag 14-jan Zaterdag 16-jan KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel KBO KIENEN. Woensdag 13 januari is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. OUDERENKOOR. Zaterdag 9 januari luistert het koor de H. Mis op. Het zingt de "Norbertus-mis" en de liederen nr.: 27-57-59-13 en 73. MEDEDELING.Ter herinnering deze mededeling, dat er donderdag 14 januari ('s middags) de instructie "Omgaan met de GSM" gepland is voor diegenen, die zich hiervoor indertijd hebben opgegeven. KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over: Wonen/Welzijn/Zorg/Financiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015. Spreuk van de Week:"Het geheim van succes is het vasthouden van een doel Muziekvereniging de Peelklank Repetitie fanfare. Vrijdag 8 januari beginnen we het nieuwe jaar met de eerste repetitie voor de fanfare. Graag iedereen aanwezig om ook muzikaal gezien een goede start te maken in het nieuwe jaar. Corveedienst Corveedienst voor de maand januari: Joan Janssen, Ger Jenniskens, Robin Linders en Roel Linders. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen. Jeugdorkest Op vrijdag 8 januari beginnen we weer met repeteren. Degene die mee willen doen met de jeugd- bontemiddag worden al om 17.15 uur verwacht in de Smelehof. We oefenen dan tot 18.15 uur voor de jeugd bontemiddag. Daarna hebben we gewoon repetitie tot 19.00 uur. Wil je wel mee doen maar kun je niet komen om 17.15 uur stuur dan even een mailtje naar Peggy (artslemmens@planet.nl). Corveedienst voor de maand januari: Jesper Spreeuwenberg en Anja van Soest.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 2