Fijne kerstdagen en een gelukkig en gezond 2010 Muziekvereniging de Peelklank 'J; Receptie percussie-ensemble J .'/kw :"-A Op 27 december brengen we een serenade aan het percussie-ensemble. Bijeenkomst in uniform bij de Smelehof om 14.00 uur. Leden zonder uniform in zwarte broek en zwart jack. Denk ook aan de zwarte schoenen. Repetitie fanfare Op vrijdag 8 januari is de eerste repetitie na de kerstvakantie. Extra repetitie jeugdorkest Op woensdag 30 december hebben we een extra repetitie i.v.m. ons optreden in de oudejaarsmis. De repetitie is van 18.15 tot 19.00 uur in de Smelehof. Voor ons optreden in de kerk op 31 december graag om 18.45 uur in de kerk aanwezig zijn. We zitten op de zangzolder dus je hebt vrije kledingkeus. Op vrijdag 8 januari beginnen we weer met repeteren. Wij wensen u allemaal fijne kerstdagen en danken u voor uw steun, op welke manier dan ook, in het afgelopen jaar! Op dinsdag 29 december wordt er een vrije ATB-tocht georganiseerd voor TO 11RCI l IR alle leden en aspirant-leden van Tourclub Ysselsteyn. Aanvang 12.00 uur, C^CÏl) vertrek bij Herberg de Peel. Aansluitend hebben wij bij - Herberg de Peel - rond 15.30 uur/16.00 uur een apres ATB-party met eten, drinken en ATB-feestmuziek. Kosten van eten en drinken zijn voor eigen rekening, opgave vooraf is niet nodig. Dit wordt een fantastische afsluiting van een fantastisch fietsjaar. Partners en leden, die niet mee hebben gefietst zijn natuurlijk ook van harte welkom. Meer informatie bij Tom Bouwman, Henny Beelen en Willie Koonings Zanggroep Schone Schijn Zanggroep Schone Schijn wenst iedereen: Woensdag 6 januari begint de repetitie weer. HBS "Ons Genoegen" Diplomaschieten jeugd Maandag om half elf begint het diplomaschieten voor alle jeugdschutters. Geef je, als dat nog niet is gebeurt, even op bij Pieter. Wij organiseren op 3 januari weer onze indoorwedstrijd op 18 m. Er worden 2 x 30 pijlen geschoten op 18. meter. Als je mee wil schieten geef je dan op bij Cor Janssen. Het inschrijfgeld voor junioren is 7., voor senioren 9. Bestuur en leden van handboogschutterii "Ons Genoegen" wenst iedereen fijne kertsdagen en een gezond en voorspoegig 2010 toe. y HBS

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 6