BESTUURSMUT AT1E. Programma van 24 dec 2009 t/m 2 jan 2010: Donderdag 24-dec Donderdagavondgroep Deen D.A.G. i.v.m. vakantie. Zaterdag 26-dec Zaterdagavondgroep: Met DJ Mauro Janus Jespers Tom Bouwman Carla Bouwman Ine Tilleman Donderdag 31-dec Donderdagavondgroep Geen D.A.G. i.v.m. vakantie Zaterdag 2-jan Zaterdagavondgroep 20:00 18:30 20:00 18:30 Door prive-omstandigheden zal onze huidige voorzitter Patrick Marcellis per 1 januari terugtreden als voorzitter van de JERA. Hij zal nog wel op de achtergrond actief blijven binnen de JERA en lid blijven van het bestuur. Totdat er een nieuwe definitieve voorzitter is gevonden zullen de taken van Patrick worden waargenomen door onze vice-voorzitter Sjoerd Ewals. Sjoerd is bereikbaar via 06-51929818 of via zijn mailadres pop @jera70.nl Xmas Apres Ski Party met DJ Mauro!!! Het zal de meeste van jullie niet ontgaan zijn, de kerst staat weer voor de deur. Als laatste feestje van het jaar in de Jera is dit dé kans om nog eens flink los te gaan! De X-mas Apres Ski party op 2e kerstdag staat al jaren bekend als één van de betere feestjes, mis het dus niet! Ook is deze avond de laatste kans om je persoonlijke top 10 in te sturen voor Jera's Top 100 allertijden op I januari. Er zullen deze avond formulieren klaar liggen in de Jera, maar je kunt ook hier terecht. Niemand minder dan DJ Mauro zal deze avond de muziek voor zijn rekening nemen, hieronder een korte bio: DJ Mauro zorgt overal voor feest. Hij zoekt nadrukkelijk het contact met zijn publiek en weet die feestende massa steeds weer gekke dingen te laten doen. Daarnaast is Maurice ook geen onverdienstelijk zanger. Met DJ Mauro in huis is het dus altijd feest. Hij kreeg zijn liefde voor muziek met de paplepel ingegoten. Als zoon van een artiest maakte Maurice van der Ree al op hele jonge leeftijd kennis met muziek en dan met name feestmuziek. Hij begon in 1998 te werken in Eeestboerderij De Breyenburg in Ledeacker, de zaak die zijn ouders een jaartje eerder al hadden overgenomen. Van glazenhaler en barman ontwikkelde hij zich daar tot DJ, vooral door goed naar de andere DJ's te kijken. Als DJ Mauro timmert Maurice nadrukkelijk aan de weg. Hij is één van de vaste DJ's bij De Breyenburg, maar vertoont ook regelmatig zijn kunsten elders in het land: van de Après Ski Club Enschede tot Café Japies in Gorinchem en van Café De Kwieb in Heeze tot Discotheek Apollo in Helden-Panningen. Natuurlijk maakt hij ook regelmatig zijn opwachting in de populaire skigebieden. Waar hij ook draait: de jonge entertainer zorgt overal voor feest. Zijn stijl van draaien doet denken aan die van populaire gelegenheden als het Cooldown Café en de Baja Beachclub. Open: 20.00 uur Het bestuur en de medewerkers van de Jera wensen iedereen een gelukkig kerstfeest en een gezond 2010! Peelpubers TOP20 Hoi Peelpubers! Na knallend het nieuwe jaar in te zijn gegaan kan, ook voor jullie, een TOP 20 niet achterwege blijven. Daarom organiseren we een een TOPavond op 2 januari. Deze avond zullen al jullie favoriete hits voorbij komen. We beginnen deze avond al om 19.30 en zal tot 21.30 duren (dit in verband met het uitkomen van de nieuwe prins). WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Entree: €5,- Min. leeftijd: 14 jaar

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2