Ysselsfeyns Blad fssscsssk Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@kpnplanet.nl Jrg47, nr. 50 11 december 2009 r Van de parochie: Ik geloof in de komst van Jezus, waar wij met Advent naar toeleven, tot de kerstnacht wacht ik aldus, voordat hij mij liefde gaat geven. In de Bijbel heb ik er over gelezen, dat Jozef en Maria op weg zijn gegaan, ik geloof, ook al zegt men dat het niet is bewezen, dat het zo allemaal is gegaan. Toch twijfelen velen aan Zijn bestaan, en roepen dat er een oerknal is geweest, dan vraag ik mij af hoe alles is ontstaan, is alles dan een fabel, ook de heilige Geest? Ik blijf geloven in de kerstnacht, waar alles voor de mensheid is begonnen, ook komende kerst sta ik weer op wacht, want dan wordt mijn leven weer gewonnen. Na de beide kerstdagen leeft God verder in mij, zonder Hem zou de zon niet komen dagen, was de nacht zwart zonder de maan er bij, ja, zonder geloof word ik in mijn leven verslagen. Daarom wacht ik tijdens de Ad\>entsweken, op de komst van Jezus, het Kind, door het geloof ben ik niet in het bezweken, Want ik weet dat ik door God wordt bemind. Misintenties van 12 december t/m 18 december Zat. 12 dec. 19.15 u. Derde weekend van de Advent (Ouderenkoor) Piet Arts (Timmermannsweg); Jaardienst Jan Verstappen; Riek en Sef Claessens - Berkers; overleden familie Verheijen - Versteegen; Jaardienst Piet Bus en schoonzoon Ger Di. 15 dec. 18.10 u. Aanbidding van het H. Sacrament met aansluitend om 19.00 uur de H. Mis Pastoor Spreeuwenberg en overleden familie Spreeuwenberg - Verlinden Misdienaars: Zaterdag, 19.15 u. Tom Jenniskens - Gesanne Knapen Dinsdag, 19.00 u. Sven Knapen - Vera Sikes M.i.v. zondag 3 januari zullen er twee keer per maand om 10.00 uur een woorddienst worden gehouden in onze kerk. Voor deze woorddienst mogen er ook intenties worden opgegeven waar wij dan in het bijzonder voor zullen bidden. 'if?

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 1