Programma van 3 dec t/m 12 dec: Donderdag 3-dec Donderdagavondgroep Surprise Groep 7/8 Vrijdag 4-dec Proud to bi Foud i.s.m. Jeugdcarnaval Zaterdag 5-dec Zaterdagavondgroep 20:00 20:00 18:30 Donderdag 10-dec Donderdagavondgroep 18:30 Kerststukjes maken Groep 5/6 Zaterdag 12-dec Band: Aux Raus Noyalty 20:00 Rob Janssen Martien Spreeuwenberg Frank van Meijel Twan Peeters Gala Piëlpubers Het is bijna zover 19 december dan staat het weer te gebeuren HET GALA 2009. Naar het grote succes van vorig jaar met de super gave limo en een zeer mooi aangeklede Jera, gaan we dat dit jaar natuurlijk overtreffen. We hebben een leuke avond in elkaar gezet, en het vervoer van deze avond is spectaculair. Jullie worden zaterdag 19 december om 19:30 uur verwacht bij Van Soest Fysiotherapie op de Gezellenbaan. Voor ouders, opa's oma's, broertjes zusjes en alle andere geïnteresseerde die jullie willen bewonderen: jullie worden ook om 19:30 uur bij Van Soest Fysiotherapie verwacht. Voor de jeugd van 12 t/m 15 jaar uit Ysselsteyn die geen lid zijn van de Piëlpubers maar die het gala niet willen missen is er de mogelijkheid om deel te nemen aan deze activiteit voor maar €3,- per persoon. Je kunt je opgeven door een e-mailtje te sturen met je naam naar kamp@jera70.nl. Tot dan!!! Vrijdag 4 december: Proud to bi Foud! (i.s.m Jeugdcarnaval) De dag voor pakjesavond gaat de Jera pas echt uitpakken! Op vrijdag 4 december organiseert O.J.C. Jera '70 in samenwerking met de Jeugdcarnaval een spetterende Vastelaoves Waerming-up. Een verkleed themafeest dat we jaarlijks willen laten terugkeren in ander jasje. Het thema van dit feest is dit jaar "Prout to bi Foud" en zal in het teken staan van een zeer foute avond! Voor deze avond hebben we de "Goud maar Fout" show geboekt. Deze show neemt je mee naar alle dansbare hits van toen. Destijds waren de hits dik Goud, maar nu is het zwaar Fout. Alle hits komen voorbij en de prachtige verlichte LED-dansvloer zal niet lang leeg blijven tijdens de hits van o.a. Village People, Boney M, Abba enz. enz. Haal voor dit feestje de klerenkast ondersteboven want hier hoort natuurlijk een gepaste outfit bij. Het wielrennerpak van je vader, de roze hotpants van je moeder of gekleed in het gordijn van Fredhet maakt allemaal niet uit, hoe fouter hoe beter! Laatje creativiteit de vrije loop Op deze avond starten we ook met een nieuwe traditie, namelijk het Jeugdprins(es) raden. Tijdens het uitkomen op 8 januari zal de winnaar uitgeloot worden en hij of zij zal het opgehaalde bedrag winnen. Jong en oud zijn op vrijdag 4 december welkom vanaf 20.00 uur. De entree bedraagt 5,-. De minimale toegangsleeftijd is 14 jaar en foute kleding is verplicht! Gratis tip: Doe een zonnebril op want we hebben een glitterbollen decor waar je ogen gewoon pijn van doen! Donderdagavondgroep 10 december: Kerststukjes maken! Voor het kerststukjes maken mogen jullie zelf takken, etc. meenemen waarmee jij je kerststukje mooi wilt maken. Als je zelf oase kunt meenemen zou dat fijn zijn. Wij hebben wel reserve liggen, maar niet voor iedereen! WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2