Ook Buurtzorg Ysselsteyn en omgeving gaat van start. FYSIOTHERAPIE FITNESS Buurtzorg is een landelijke koepelorganisatie van kleinschalige thuiszorgteams die ook inNoord Limburg in snel tempo groeit. Carla van Deelen en Marian Fleurkens hebben het initiatief genomen om vanaf 01-12-2009te starten met Buurtzorg Ysselsteyn en omgeving, omdat deze manier van werken beter bij hen past. Het team is inmiddels uitgebreid met Koos Wolfert. Gera Bouter van het team Bergen helpt bij de start en het ondersteunen bij de coördinerende taken. Wat Buurtzorg bijzonder maakt is dat er gewerkt wordt met een klein, hoogopgeleid, zelfsturend en ervaren team van maximaal 12 personen. Elke cliënt krijgt een persoonlijke begeleider die vanaf het begin zorg verleent en begeleidt en adviezen geeft over hulpmiddelen en leefwijze. Ook heeft zij waar nodig contact met andere zorgverleners zoals de huisarts en vraagt zij de CIZ indicatie aan. Werken bij Buurtzorg betekent voor het personeel dat zij volop bezig kunnen zijn met hun eigen vak in de volle breedte! Voor de cliënt is het voordeel van Buurtzorg dat men slechts met enkele verpleegkundigen en/of ziekenverzorgenden te maken heeft en dat de zorg niet in delen wordt geknipt die door telkens andere hulpverleners wordt gegeven. Buurtzorg Ysselsteyn en omgeving start met 2 wijkziekenverzorgenden en 2 wijkverpleegkundigen. Om ons team verder te versterken zijn we nog op zoek naar belangstellendewijkverpleegkundigen /wijkziekenverzorgenden. Vanaf 1 december hebben wij voor ons kantoor huisvesting gevonden in huisartsenpraktijk de Wildenberg, Litsenbergweg 20a in Ysselsteyn. Deze huisartsen zijn zeer enthousiast over het Buurtzorgconcept en willen graag samenwerken. Buurtzorg Ysselsteyn en omgeving is 24 uur per dag rechtstreeks bereikbaar, met dien verstande dat 's nachts alleen zorg wordt verleend in noodsituaties. Voor zorgvragen of verdere informatie kunt U bellen naar: Buurtzorg Team Ysselsteyn 06-13941014 of www.buurtzorgnederland.nl Vanaf I december 2009 staan wij voor u klaar. Buurtzorg Ysselsteyn en omgeving. Gezellenbaan 4a Gezellenbaan 4a 5813 EA Ysselsteyn ■S* 0478 - 54 16 22 Fax 0478 - 54 19 75 Fysiotherapie Bekkenbodemtherapie Bekkenklachten Oedeemtherapie L ittekenbehandeling Fitness Sportmassage www vansoestfysiotherapieenfitness.nl Misschien wilt u iemand wel eens verrassen met een Massagebon. Bij ons verkrijgbaar vanaf €17.50 per massage voor een half uur. Ook verkrijgbaar: een cadeaubon voor Fysio- Fitness.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 7