Zaterdag 28-nov Mind your Step Donderdag 26-nov Donderdagavondgroep Programma van 26 nov t/m 5 dec: Bosspel Groep 5/6 Met DJ the Popcorn King Geert in 't Hulst Ben van Osch Miijam in 't Hulst Elly de Wit 20:00 18:30 Donderdag 3-dec Donderdagavondgroep Surprise Groep 7/8 Vrijdag 4-dec Proud to bi Foud i.s.m. Jeugdcarnaval Zaterdag 5-dec Zaterdagavondgroep 18:30 20:00 20:00 Piclpubers Afgelopen zaterdag hebben we een zeer geslaagde dropping gehad. Deze dropping is mede mogelijk gemaakt door Jekal Pluimveeservice en Vakgarage Gommans en de Wit. Hiervoor willen we ze hartelijk bedanken. 28 November: The Popcorn King! Aanstaande zaterdag staat er gewoon weer een feestje op het programma van het Ysselsteynse jongerencentrum. Niemand minder dan de kleinste DJ ter wereld komt op bezoek om er een spetterende avond van te maken. De Popcorn King! Omdat smaken nu eenmaal verschillen is het onbegonnen werk om te beoordelen of de POPCORN KING tot de grootste DJ's van tegenwoordig hoort, maar de kléinste is hij met zijn 1 meter 25 zeker. Ondanks zijn geringe lengte is de popcorn king niet over het hoofd te zien. Mede door zijn opvallende verschijning en uitdossing zal het aanstaande zaterdag niemand ontgaan dat 'de king' in het huis is. Met een eigen stijl en gevarieerde muziekkeuze weet hij niet alleen in Nederland de nodige successen te boeken; ook op verzamelalbums in het buitenland is regelmatig werk van de popcorn king te vinden. De popcorn king fungeert al jaren als de vaste afsluitingsact van succesformatie De Sjonnies. In de zomermaanden is hij echter niet beschikbaar voor deze 'schnabbel'. Wanneer de zon schijnt staat zijn draaitafel te midden van bruingebrande muziekliefhebbers op de Spaanse Costa's. Aanstaande zaterdag toont dit fenomeen zijn kunsten bij OJC Jera*70 in Ysselsteyn. Vanaf 20.00 is iedereen weer van harte welkom. De entree bedraagt €5,-. Vrijdag 4 december: Proud to bi Foud! Zoek alvast leuke kleding uit voor volgende week vrijdag. Het beloofd een spetterende opening te gaan worden van het jeugdcarnavalsseizoen. Voor meer informatie: check op www.jera70.nl! Match Vrijwilligersprijs: le plaats voor O.J.C Jera'70. Zaterdag jl. zijn wij uitgeroepen tot beste vrijwilligersorganisatie van de gemeente. Wij willen namens de Jera iedereen bedanken die hieraan een steentje heeft bijgedragen. Ook op de dag zelf waren er heel veel mensen die met ons zijn meegereisd om ons aan te moedigen. Ondanks hun steun hebben we net niet de publieksprijs mee naar huis kunnen nemen. Ook de mensen die een stem op ons uitgebracht hebben willen we even bedanken. Als je nog meer informatie over deze dag wilt zien kun je naar onze site gaan: www.iera70.nl. Hierop zie je meer informatie over de prijs en over het juryrapport. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2