Nieuwe speelplaats geopend Basisschool 'St.-Oda'- Oudervereniging St. Oda Afgelopen dinsdag is de nieuwe speelplaats officieel geopend. Hiermee is een project afgesloten, dat alleen tot stand kon komen met hulp van heel veel mensen. Het team van St, Oda wil dan ook graag de volgende personen bedrijven nogmaals bedanken. - Alle bewoners van Ysselsteyn voor het sponsoren van stoeptegels - Alle stoere vaders voor het opnieuw bestraten - Firma Linders Natuursteenhandel, Ysselsteyn - Aannemersbedrijf M. Teunissen, Ysselsteyn - Dorpsraad, Ysselsteyn - Vereniging Zelfstandige Ondernemers, Ysselsteyn - JERA, Ysselsteyn - Direct Gazon, Ysselsteyn - Aannemersbedrijf R. Teunissen, Ysselsteyn - Maessen bedrijven sloop- en grondwerken, Venray - Gemeente Venray - Rabobank Venray - JEMO Fondsenwerving en Advies, Venray - Provincie Limburg, LEADER+ - Poeh Beer - Speelplaatscommissie - Oudervereniging - Medezeggenschapsraad Kerstkaartenactie De kinderen van basisschool St. Oda hebben dit jaar vriendschap gesloten met kinderen uit Nepal, een prachtig land in Azië. Veel kinderen hebben daar niet de mogelijkheid om naar school te gaan. Dat komt o.a. doordat ouders niet genoeg geld hebben om de kinderen naar school te sturen; kinderen mee moeten helpen op het land (rijst oogsten) of in huis (koken, wassen, schoonmaken); kinderen geld moeten verdienen voor hun ouders en voor broers en/of zusjes; kinderen niet meer bij familie wonen omdat ouders niet goed genoeg voor ze zorgen. Daarom willen we via de organisatie SATHI NEPAL- waar ook Maijo Jenniskens werkzaam is - zorgen dat arme kinderen in Nepal wel naar school kunnen. Door het kopen van een set unieke kerstkaarten (2,50 euro) steunt U mede dit goede doel. Een losse kaart kost 0,50 euro. Van elke verkochte wenskaart wordt 0,35 cent_ besteed aan schoolkleren, boeken, schrijfbenodigdheden en schoolgeld. Een mooie kerstgedachte! Uiteraard bent U vrij om hieraan mee te doen directe familieleden, buren, kennissen, dorpsbewoners te enthousiasmeren! Ook is 't mogelijk om enkele losse kaarten te kopen. Elke bijdrage is welkom. Meerder setjes kerstkaarten zijn verkrijgbaar op de basisschool. Echter het is niet onze bedoeling om huis aan huis rond te gaan. De actie start dinsdag 24 november én eindigt 15 december. Hopelijk kunnen we samen nog meer blije vrienden maken in Nepa! DHANY ABAAT! (Dank je wel) Intocht Sint Zondag 22 november a.s. zal de Sint (met zijn Pieten) zijn intocht houden in Ysselsteyn. Om 15.15 uur zal hij door de fanfare op de hoek Puttenweg/Kievitsweg worden opgehaald. De route is als volgt: Puttenweg, Pioniersstraat, Moerslag, Grauwveen, Timmermannsweg, Lovinckplein (langs de kerk), Vijverhof en Sint gaat via de achteringang de Smelehof binnen. De deuren gaan open als Sint met zijn Pieten gearriveerd is. Enkele opmerkingen: - er zal om begrijpelijke redenen niet gestrooid worden op de kruispunten; - mogen we in opdracht van de Hoofdpiet aan de kinderen (en ook hun ouders) vragen stil te zijn als de Sint aan het woord is, zodat hij voor iedereen verstaanbaar is. Kledinginzamelingsactie Op dinsdag 24 november is weer een kledinginzamelingsactie en u treft hierbij de benodigde informatie aan. Wij danken u bij voorbaat voor het ondersteunen van deze actie. Basisschool Ysselsteyn

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 6