KERKBIJDRAGE-REGELING PAROCHIE H.ODA YSSELSTEYN. Begin oktober ontving U een schrijven, waarin werd gevraagd om de KERKBIJDRAGE 2009 voor kerk en parochie te doen .We willen U hieraan nog even herinneren Doe het nu, maar ook later zien we Uw Kerkbijdrage heel graag overgeboekt op Bankrekening nr. 159391784 tn.v. Parochie H.Oda Ysselsteyn, inzake Kerkbijdragen. Graag willen wij U nu al namens het Kerkbestuur danken voor uw Kerkbijdrage.. Er zijn een 3-tal contante bijdragen ontvangen ZONDER bijgevoegde naam. Deze kunnen we dan ook niet op naam boeken (.Bedragen: 2x€10, en 1x5,00). Even een telefoontje als bij uw bijdrage hier bij is, dan wordt het alsnog op de juiste naam geboekt NOTARIËLE SCHENKING: We willen nog even vermelden dat het mogelijk is om middels een z.g.notariële schenking, waarbij U zich gedurende 5 jaren verplicht om een bepaald bedrag aan Kerkbijdrage te geven, VOLLEDIGE fiscale belastingaftrek mogelijk is op uw inkomstenbelasting. Mocht U daarover meer weten, neem dan VOOR 10 november contact op met ondergetekende. Dit kan ook nog als U uw bijdrage inmiddels hebt gedaan. De administrateur Kerkbijdrageregeling, A.Tielen. tel. 0478-541354. 18:30 20:00 18:30 20:00 Pielpubersü aanstaande zaterdag 7 november gaan we met z'n alle gezellig zwemmen!!!!! We zullen met auto's naar het zwembad gaan. We verzamelen om 18:00 uur bij de jera om dan gezamenlijk naar het zwembad te vertrekken. De activiteit zal rond de klok van 22:00 eindigen Zoals het er nu naar uitziet gaan we naar het Meerdal, waar we ons een paar uurtjes goed gaan vermaken. We hebben veel aanmeldingen binnen dus dat komt ook helemaal goed. Ouders die aangegeven hebben om te rijden, zijn gebeld of worden nog gebeld. Tot Zaterdag!!!! Bij vragen kun je bellen met Martijn Claessens 06-52624581 Stefan Lammens 06-17336410 Ronnie Oomen 06-10010707 Ha Piëlpubers, Zaterdag 21 november hebben we weer een leuke activiteit voor jullie in petto. Jullie worden om 19:30 uur bij de Jera verwacht. Zorg voor goede wandelschoenen en warme kleren. Bij slecht weer zorg voor regenkleding. Lampionnentocht Donderdagavondgroep: Aanstaande donderdag is het zo ver. De lampionnentocht. Jullie papa's, mama's, opa's, oma's, broertjes, zusjes, neet]es en nichtjes mogen allemaal mee doen. We zullen om 18.30 uur starten bij de Jera. Als je een neonkleur hesje hebt, mag je deze aandoen. Voor diegene met de mooiste lampion is er een mooie prijs. De route is als volgt: We zullen starten bij de Jera dan lopen vanuit de Peter Janssenweg richting de Kerkweg. Op de kruising slaan we links af de Kerkweg op. We komen bij het Lovinckplein en we volgen het pad midden over het Programma van 5 nov t/m 14 nov: Donderdag 5-nov Zaterdag Donderdag Zaterdag 7-nov 12-nov 14-nov Donderdagavondgroep Hippe Quiz Groep 7/8 Zaterda gavon d groep Donderdagavondgroep Lampionnentocht Groep 5/6/7/8 Band: Trademark! Bart Rongen Dave Martens Frank van Meijel Twan Peeters Zwemmen Pielpubers

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2