Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@kpnplanet.nl Jrg 47, nr. 45 6 november 2009 ^r.vr~. t Waarschuwing tegen de schriftgeleerden Jezus zei bij zijn onderricht: 'Pas op voor de schriftgeleerden, die graag in plechtige gewaden rondlopen en graag gegroet worden op het marktplein, graag vooraan in de synagoge zitten, en op de ereplaats bij het feestmaal. Mensen die de huizen van de weduwen opeten en voor de schijn lange gebeden opzeggen - over hen zal een bijzonder streng vonnis geveld worden.'Gezeten tegenover de offerkist, bekeek Hij hoe de menigte kopergeld in de offerkist gooide. Veel rijken gooiden er veel in. Er kwam een arme weduwe, die er twee muntjes in gooide, ter waarde van een quadrans. Hij riep zijn leerlingen bij zich en zei tegen hen: 'Ik verzeker jullie, die arme weduwe gooide meer in de offerkist dan alle anderen. Want allen gooiden er iets in van hun overvloed, maar zij gooide er van haar armoede alles in wat ze had, heel haar levensonderhoud. Misintenties van 7 november t/m 13 november Zat. 7 nov. 19.15 u. (Vivace) Jan en Net Janssen en voor de overleden familie Janssen - van Gompel; Overleden familie Smits - Weijs; Jaardienst Harrie Philipsen Puttenweg Jaardienst Math v. Dijck en voor zijn vader Grad; Wiel Hubers vanwege zijn verjaardag Gedenken wij de inzegening van de vernieuwde kerk in 1992 Di. 10 nov. 19.00 u. Piet Swinkels en voor het kleinkind Mara; Gerard Fleurkens en voor de overleden familie Fleurkens - van Staveren Misdienaars: Zaterdag, 19.15 u. Kevin Baltissen - Stef Lemmens - Vera Sikes Dinsdag, 19.00 u. Kevin van Hoof - Job Swinkels U doet toch ook mee met de gezinsbijdrage? Elke bijdrage is natuurlijk van harte welkom.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 1