T°'20™ Vsselsteyn IOVADI LANBOUWMECHANISATIE DART- EN RIKAVONDEf De eerste dart- en rikavond is niet zoals eerder vermeld in het YNB op 14 november, maar op vrijdag 20 november aanvang 20.00 uur. Opgeven kan al vanaf nu bij Wim de Wit tel. 0478 545035 of e-mail: weedewee@hetnet.nl Wintercompetitie Onderstaand volgt de definitieve groepsindeling (versie 6) van de wintercompetitie. We starten dinsdag 3 november, woensdag 4 november, donderdag 5 november en zondag 8 november met in totaal 123 deelnemers. De indeling is grotendeels op basis van beschikbaarheid van de deelnemers gedaan en niet op sterkte (daar was nauwelijks ruimte voor). Het volledige speelschema wordt zo spoedig mogelijk (uiterlijk 24 oktober) via een nieuwsflits en op de site bekend gemaakt. Mochten er vragen of opmerkingen op deze indeling zijn, bel of mail Harrie van Lipzig. Groep Dag/uur Aantal Deelnemers 1 Dinsdag 19.30 u. 18 Mariëlle Arts, Danielle Baetsen, Ellie Claessens, Petra van Dijck, Karin van Dijck, Josje Geurts, Lonneke Hendriks, Mariet Janssen, Janneke Jenniskens, Carolien van Lier, Maria Ixrenen, Jolanda Smits, Petra Spreeuwenberg, Monique Strijbos, Jolanda Swinkels, Elly Verstappen, Dien Vogels, lvonne Voigt 5 Donderdag 18.00 uur 13 Daniëila Altink, Willy van Dijck, Kristel Gielen, Marjo Koonings, Riet Koopmans, Kim Kusters, Gerda Martens, Karin van Neerven, Renate Peeters, Jean Peeters, Lieny Tonnaer, Tonny van Vegchel, Steffie de Wit 6 Donderdag 19.30 uur 16 Gonny van Dijck, Jelena Glazkova, Annie Jansen, José Jaspers, Lenie Kemmelings, Miranda Lenssen, Gerda van Lipzig, Renate Marcellis, Mieke Peters, Truus Philipsen, Diny Pouwels, Rian Spreeuwenberg, Annelies van der Wegen, Tilla de Wit, Miek de Wit, Eefje de Wit 8 Zondag 9.00 uur 7 Pauline van Bussel, Lea Hendriks, Ria Jenneskens, Franka van Lier, Mariëlle van Meijel, Irene Peeters, Annelies Rops Heren: 2 Dinsdag 21.00 u. 12 Piet Arts, Bert Claessens, Math Heetkamp, Joeri Hendriks, Miel Hendriks, Twan Jenniskens, Jeroen Konings, Leon Nijssen, Jo Peeters, Frans van Soest, Theo Tilleman, Twan Wilmsen 3 Woensdag 19.30 uur 13 Wilbert de Bruyni, Jan Ewals, Martien Janssen, Jan Jaspers, Edwin Keijsers, Jules Loenen, Dennis Nagelkerke, Twan van Osch, Frans van de Pas, Peter Philipsen, Mustafa Sorkhabi, Marc van der Valk, Hay Vogels 4 Woensdag 21.00 uur 13 Hay Claessens, Richard van Dijck, Edward van Dongen, Peter-Paul Koonings, Hans Rongen, Gerard Spreeuwenberg, Henk Strijbos, Gerrit Verheijen, Peter Verstappen, Kalle Voigt, Frank van de Weijer, Wim de Wit, Leo de Wit 7 Donderdag 21.00 uur 20 Stan van Asten, Peter van Bussel, Leon van Dijck, Fun Emonts, Jelle van Hees, Rik Litjens, Luuk van Meijel, Stef Peeters, Jan Pijnenborg, Ad Romme, Frans Rops, Mark Smits, Hans Spreeuwenberg, Ton Swinkels, Jeroen Tonnaer, Jan van Vegchel, Henk de Wit, Mart de Wit, Teun de Wit, Marcel van der Zanden 9 Zondag 10.30 uur 13 Wiek Arts, Albert van Asten, John Claessens, Ger Crienen, Henk Drabbels, Ton van Hees, Theo Jenneskens, Harrie van Lipzig, Robbert van Osch, Gerrit Verheijen, Hay Vogels, Twan de Wit, Jeu de Wit Voorjaarscompetitie 2010 KNLTB senioren In 2010 neemt onze vereniging wederom met een groot aantal teams deel aan de voorjaarscompetitie. Op vrijdagavond en zaterdagmiddag zijn er slechts mogelijkheden als bestaande spelers of teams zich terug- trekken Daarom vragen we alle bestaande teamcaptains of het eigen team ook in 2010 in dezelfde samen-stelling zal deelnemen aan de voorjaarscompetitie KNTLB. Van nieuwe belangstellende teams horen we echter graag of zij hierin geïnteresseerd zijn, dan kunnen we deze op een wachtlijst plaatsen. Door je als team op te geven heb je de meeste kans voor het geval er een plekje vrijvalt. Het invullen van individuele lege plekken in teams is aan de bestaande teamcaptains zelf. Daarvoor is de lijst met belangstellenden een hulpmiddel. Indien gehele teams zich terugtrekken, dan wordt in principe het eerste team op de wachtlijst gevraagd door de VCL. Opgave: je belangstelling kun je via e-mail tot uiterlijk 22 november kenbaar maken bij Twan de Wit (tdwit@home.nl) Dames:

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 7