an 22-okt t/m 31-okt Donderdagavondgroep 18:30 Lampionnen maken Groep 7/8 Zaterdagavondgroep: 20:00 Donderdagavondgroep 18:30 Pyjamaparty Groep 5/6 Jera goes Funky 20:00 Met DJs: Sergio Sitvano Sl Robert Abigail Twan Peeters Frank van Meijel Hennie Beelen Geert Craenmehr Hoi Pielpubers! Komende zaterdag is het weer zover: weer een activiteit van de Pielpubers! Deze avond gaan we weer een leuke activiteit doen, waar gepaste kleding voor nodig is. Het belooft weer een ware strijd tussen de jongens en de meiden te worden. De jongens moeten in oranje kleding komen en de meiden in rood wit blauwe outfit. Wat we gaan doen blijft natuurlijk nog een verrassing! Tot zaterdag, zorg datje om half 8 aanwezig bent zodat we om 8 uur kunnen beginnen. Leeftijdscontrole! Beste bezoekers. Via deze weg willen we jullie er nogmaals op wijzen dat er bij de JERA een legitimatieplicht geldt. Dit betekent datje aan de deur een geldige ID moet kunnen overleggen. Indien je bij controle geen geldige ID kunt laten zien, zul je geen 16+ bandje ontvangen. Verder zal er vanaf nu strenger gecontroleerd worden op de minimumleeftijd van 14 jaar. Bij twijfel over je leeftijd zal er om je ID gevraagd worden aan de entrée. Als blijkt datje nog geen 14 bent zal je de toegang geweigerd worden. Ook hier geld dat bij het niet kunnen tonen van de ID (en bij twijfel over je leeftijd) je de toegang ontzegd zal worden. Wij hopen op jullie begrip voor deze maatregelen. BOLCHRYSANTENÜÜ BOLCHRYSANTENÜÜ BOLCHRYSANTENÜÜ BOLCHRYSANTENÜÜ Deze week vindt weer de jaarlijkse boichrysanten verkoop plaats en dus kunt u onze medewerkers bij u aan de deur verwachten. De verkoop vindt plaats op donderdagavond, vrijdagmiddag/avond en zaterdag. Ook dit jaar kosten de boichrysanten 5 euro, waarmee u het jeugdwerk in Ysselsteyn weer steunt. De bolchrysantenactie zou niet plaats kunnen vinden zonder de steun van: Autoverhuur de Mulder, Peter en Lenie Claessens en al onze vrijwilligers Match Vrijwilligersprijs: Jera bij de laatste drie! Stichting Match, het steunpunt voor vrijwilligerswerk in Venray, vaardigt jaarlijks een prijs uit voor dé vrijwilligersorganisatie van het jaar. De prijzen zijn in het leven geroepen om organisaties extra financiële mogelijkheden te bieden om aan hun vrijwilligers te besteden. Van de 34 aangemelde organisaties heeft een jury het aantal kandidaten dat voor de vrijwilligersprijs 2009 in aanmerking kan komen, teruggebracht naar 6. Vervolgens heeft de jury daaruit weer 3 organisaties genomineerd en één daarvan zal op 21 november de prijs mee naar huis mogen nemen. De Jera behoort tot deze laatste 3 organisaties! Daarnaast komen deze 6 organisaties ook nog in aanmerking voor de publieksprijs, waar de bezoekers van de Dag van de Vrijwilliger 2009 hun stem op kunnen uitbrengen. Daarom is iedereen die in de ruim 40 jaar van ons bestaan ooit een steentje als vrijwilliger heeft bijgedragen of iedereen die gewoon een warm hart heeft voor de Jera van harte uitgenodigd om de Dag van de Vrijwilliger 2009 op zaterdag 21 november bij te wonen in de Schouwburg Venray vanaf 13.30 uur. Na al die jaren zou een erkenning voor het goede werk van onze vrijwilligers zeer welkom zijn! Donderdagavondgroep 29 oktober: Pyjamaparty!!! Geef je snel op! Dan kunnen we het door laten gaan. Opgeven gaat via het formulier datje gekregen hebt. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Programma v Donderdag 22-okt Zaterdag 24-okt Donderdag 29-okt Zaterdag 31-okt

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2