Muziekvereniging de Peelklank N.K. voor solisten Op zaterdag 3 oktober zullen 3 leden van het percussie-ensemble deelnemen aan het N.K voor solisten in Elburg. De optredens zijn op de volgende tijdstippen: Jesse Smits 12.00 uur, Stef Koonings 13.30 uur en Luc Janssen 17.30 uur. Wij wensen jullie veel succes!! Er zijn nog enkele plaatsen vrij in de bus. Wie interesse heeft, kan contact opnemen met Wim de Mulder. Corveedienst Corveedienst voor de maand oktober: Sraar Arts, Jacqueline en Marly van Asten en Linda Bouwman Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen. Corveedienst jeugdorkest Corveedienst voor de maand oktober: Timo Hubers en Stef Lemmens Zorg dat je om 18.00 uur aanwezig bent om te helpen met stoelen klaarzetten. Uitwisselingsconcert fanfare Voor zaterdagavond 21 november hebben we een uitwisselingsconcert met Grubbenvorst gepland. Houd deze datum vast vrij. Meer informatie hierover volgt later in het YNB. Zanggroep Schone Schijn Zondag 4 oktober gaan we zingen in MDe Tol" in Venray. We vertrekken om 1030 uur. GROTE CLUBAKTIE In de week van 5 tot en met 11 oktober komen onze leden weer langs met de loten van de Grote Clubaktie. De loten kosten 3.- per stuk - M Een groot gedeelte van deze opbrengst komt ten goede aan onze dansvereniging. Iedereen alvast hartelijk dank en veel geluk met Uw lot. >V^£LMNCEBs DV de Peeldancers Korting op entree Thermaalbad Arcen Zalfl, Vier uur heerlijk ontspannen in de thermaalbaden, sauna's, Kneippbaden en rustruimtes. Op vertoon van uw ledenpas betaalt u slechts 13,75 p.p. in plaats van de normale prijs. Kijk voor meer informatie in de ZijActueel. Film 'De Storm' Wij nodigen u uit om op 11 oktober met ons mee te gaan naar het Luxor Theater in Venray waar de film 'De Storm' op dit moment draait. Een film waarin tijdens de verschrikkelijke watersnoodramp in Zeeland in 1953 een moeder zoekt naar haar verdwenen baby. We vertrekken om 19.45 uur bij de kerk. Kosten zijn 8,- voor de entree. Ivm vervoer en reserveren svp opgeven uiterlijk 9 oktober bij Willy Verheijen tel. 541292. Stiil. kleur en interieur Voor deze avond op 6 oktober om 19.30 uur bij Cor Paint in Venray zijn nog een paar plaatsen vrij. Van de deelnemers aan deze avond wordt verwacht dat ze zoveel mogelijk beeldmateriaal meebrengen van het eventueel te wijzigen interieur of exterieur. Heb je nog interesse, geef dit dan zo snel mogelijk door aan Petra Smits tel. 542004. rtsttfftr* Limburg

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 5