Programma van 22 aug t/m 29 aug Jera-Kamp 2009 Jera-Kamp 2009 zit er helaas weer op! Het was weer een onvergetelijke week voor de 56 kids en 15 leiding die mee zijn geweest. Een week met zeer mooi weer, spannende activiteiten, ondeugende kinderen en weinig slaapuren! De organisatie is er al een jaar van te voren mee bezig en dan is het eindelijk zover en dan vliegt zo'n week supersnel voorbij! Natuurlijk kan zo'n fantastisch kamp niet alleen door de Jera mogelijk gemaakt worden, daarom willen we nog graag de vele vrijwilligers, sponsoren en de personen van wie wc materiaal konden lenen bedanken: Coop Seuren, Autoverhuur de Mulder, Herberg de Peel, Cafetaria Forest, De Bosserij, Sikes Champions, Keijsers-Manders Installatietechniek, Aannemersbedrijf MJ Teunissen, Jekal Pluimveeservice, SV Ysselsteyn, Volleybalclub Ysselsteyn, Stevens las en constructiewerken, Fam. van de Ven, Huisartsenpraktijk de Wildenberg, Toneelvereniging Crescendo, Rabobank Venray, Scouting Leunen, JOC, Leon Claessens, Maessen Bedrijven, Karting de Peel, WC P.A. (Willem Claessens PA)Luchtmachtbasis de Peel, Stichting Jera On Air, Carnavalsvereniging de Pielreus, Tom Bouwman Fourage, Dierenartsenpraktijk Ysselsteyn, Peter Janssen, Jose Jaspers, organisatie spokentocht en natuurlijk alle vrijwilligers tijdens de vele activiteiten. Net zoals andere jaren is er weer was blijven hangen in de Jera, deze was zal nog t/m de fotoavond bewaard worden. Dus ben je iets kwijt kom een kijkje nemen in de Jera. Meer info over de fotoavond volgt t.z.t. nog. Kinderen hartstikke bedankt voor de fijne week! De kinderen die in groep 8 zaten veel succes op de middelbare school en de andere tot volgend jaar op Jera-Kamp 2010 in Namens het leidingteam, Kampkoerier Hennie Beelen, Ellen Egelmeers, Sjoerd Ewals, Marloes Wilmsen, René van de Pas, Ruud Sanders, John van de Ven, Cindy Peters, Jos Arts, Stijn Claessens, Menno Heetkamp, Kim van Osch, Willem Verheijen, Ingo Seuren. Anouk Ewals en Luc Philipsen Heb je nog op of aanmerkingen vertel het de leiding! Overnachting Piëlpubers 2009 Hoi Piëlpubers. Het is bijna zover, de overnachting van 2009. Jullie worden zaterdag 29 augustus om 8.30 uur bij de Jera verwacht met jullie spullen. Vanuit hier fietsen we dan gezamenlijk naar onze slaapplek en kan ons weekend beginnen. Hieronder vind je een lijst watje nodig hebt voor het kamp; Goed werkende fiets (met bandenplaksetje) - Goede wandel schoenen Slaapzak of dekbed Luchtbed of matje 2x handdoek Toiletspullen Sportieve kleding Sportschoenen die nat mogen worden - Schone kleren - Schone sokken - Schoon ondergoed - Een dikke trui - Regenjas - EN HÉÉÉÉÉÉÉ'L VÉÉÉLL ZIN Veel succes met inpakken en tot 29 augustus! Groetjes, De leiding

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2