Nog 1 team... ...kan zich opgeven voor de zeskamp van aanstaande zondag. Dus hebben jullie, als groep zijnde, zin om deel uit te maken van een ongetwijfeld schitterende zeskamp, geef je dan alsnog op bij Bram Jeurissen. Ben team bestaat uit 8 personen waarvan minimaal 2 vrouwen. Per team dient 15,- inschrijfgeld betaald te worden. Dit doe je samen met het opgavenstrookje in een enveloppe en lever je af bij Bram Jeurissen op de Deurneseweg 173. Opgeven per mail en later contant betalen kan ook via jeurissenbram@,hotmail.com. Opgeven: Naam team: Naam contactpersoon: Telefoon contactpersoon: Lel op: Deelname is alleen mogelijk wanneer je 16 jaar of ouder bent. Algemene Informatie Voor alle deelnemers volgt hieronder wat algemene, nuttige, informatie: - In de jera is een gescheiden kleedkamer aanwezig - De teamcaptains hebben het tijdschema per e-mail ontvangen - Elk team dient een mascotte te hebben. Dit mag zowel een voorwerp als mens zijn. - Om 11:00 is er een 'captain-ronde'. Hier krijgen de teamcaptains uitleg over de spellen. - Teamcaptains dienen dus om 11.00 uur aanwezig te zijn. - Om half 12 worden de overige deelnemers verwacht. - Op deze manier kan er om 12 uur begonnen worden met de eerste ronde spellen. - Op het terrein is een (feest)tent aanwezig. - Op zaterdag hebben de Pielpubers hun zeskamp, ledereen is hier van harte welkom om een kijkje te komen nemen. - De pielpubers beginnen om 15.00. Bedankt Natuurlijk komt ook weer de zeskamp tot stand dankzij de hulp van en sponsoring van velen. We bedanken dan ook graag onderstaande personen en bedrijven: PCP Worx ESL Events Bouwbedrijf Teunissen BV Vitelia Peeters Grondboringen Oirlo Scheepens Verreikers Jo Stevens Familie Bouwman en Alle vrijwilligers Mochten we iemand vergeten zijn; Ook jullie bedankt. Zonder jullie hulp zouden we nooit een evenement als dit neer kunnen zetten. Bedankt! PAARDENSPORTVERENIGING. Afgelopen weekend was er een wedstrijd in Melick. Met springen behaalde Tamara Klaasen een 3 de prijs in de klasse B. Ze deed dit met haat paard Zicorline. Wie heeft per ongeluk de verkeerde JAS meegenomen Dinsdags met de kermis in de Tent. Het is een Donkergroene, korte jas. Tel.06-48923680. TE KOOP. Links handige Boog merk Samick met vizier en toebehoren 25 pond. Vraagprijs 100.00. Jose Jacobs Grauwveen 14 Tel.541838. haar mode voor Puttenweg 18 5813 BD Ysselsteyn Tel. 0478-541966 l.V.M. Vakantie zijn wij gesloten van di 11 aug.t/m do 20 aug. Vanaf di 25 aug. zijn wij weer telefonisch berijkbaar! Wij wensen iedereen een zonnige vakantie.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 8