JES op Venrav Muziek Totaal KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel KBO FIETSEN. Donderdag 30 juli gaan we fietsen. Vertrek om 13.300 uur bij de kerk. BILJARTEN. Smeiehof-competitie. Willen degenen die het volgende seizoen niet meer willen of kunnen deelnemen aan de Smeiehof- competitie zich voor 1 aug. afmelden bij Jan Janssen Degegen die interesse hebben om mee te gaan spelen in de Smelehof Biljartcompetitie gelieve zich voor 1 aug. aan te melden bij Jan Janssen Tel.: 541534 E-mail: janjanssen2@home.nl Federatie-competitie. De indeling en wedstrijdschema voor het nieuwe seizoen hebben we ontvangen. Dit wordt echter pas na de jaarvergadering van 5 augustus bezorgd bij alle spelers. Reden: vanaf de ontvangst tot en met de jaarvergadering komen er altijd zoveel wijzigingen binnen leert de ervaring van de laatste jaren, dat we dubbel kopieerwerk willen voorkomen. De hopelijk definitieve indeling is als volgt: klasse B: Ysselsteyn 1; klasse C: Ysselsteyn 2; klasse D: Ysselsteyn 3; klasse E: Ysselsteyn 4; klasse F: Ysselsteyn 5 en 6 De Federatie-competitie begint in week 36, maandag 31 augustus. KBO-Oudcrenadvisering: Informatie en advies over: Wonen/Welzijn/Zorg/Financiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015. Spreuk van de Weck: "Enthousiasme verspreidt zich als rimpels op het water". De Wildenberg Apotheekhoudende Huisartsenpraktijk Ysselsteyn R.A. Keijzer/ L.A.M. Keijzer-Bors/ F.A.M. Weijers-Poppelaars Even voorstellen Hoewel ik al bijna twee jaar werkzaam ben als huisarts in Ysselsteyn, wil ik me graag nog nader aan u voorstellen. De reden hiervoor is dat ik per 1 januari van dit jaar geassocieerd ben met de heer en mevrouw Keijzer en daarom naar verwachting nog lange tijd hier werkzaam zal zijn. Wij zullen gezamenlijk de al bestaande apotheekhoudende huisartsenpraktijk De Wildenberg voortzetten. Kortom, een mooie gelegenheid om me even aan u voor te stellen. Mijn naam is Francis Weijers-Poppelaars. Ik ben geboren op 19 januari 1973 in Zundert en heb in Nijmegen geneeskunde gestudeerd. Na mijn studie ben ik een aantal jaren als arts-assistent werkzaam geweest. Aanvankelijk in Verpleeghuis Madeleine te Boxmeer, later bij de Klinische Genetica in Nijmegen en Amsterdam. In Amsterdam heb ik ook promotieonderzoek verricht. Dit heeft geresulteerd in het proefschrift "Preconceptional cystic fibrosis carrier screening; opportunities for implementation". In 2003 ben ik gestart met de huisartsenopleiding te Nijmegen. In maart 2007 heb ik deze opleiding afgerond en heb ik een aantal maanden als waarnemend huisarts gewerkt in de regio. In oktober 2007 ben ik met veel plezier 3 dagen per week gaan werken in Ysselsteyn, wat uiteindelijk tot deze associatie heeft geleid. Ik ben getrouwd, heb een zoontje Quint van 4 jaar en een dochtertje Lynn van 2 jaar oud en wij zijn woonachtig in Boxmeer. Ik hoop nog vele jaren met plezier hier werkzaam te zijn en kijk uit naar een prettige samenwerking. Muziekvereniging de Peelklank Repetitie fanfare A.s. vrijdag 17 juli is de laatste repetitie voor de vakantie. Na afloop van de repetitie is er nog een gezellig samenzijn in het gemeenschapshuis. Jeugdleden, vraag thuis of je na de repetitie ook nog even mag blijven. We beginnen weer op vrijdag 4 september. Een fijne vakantie allemaal! Repetitie jeugdorkest A.s. vrijdag 17 juli is de laatste repetitie voor de vakantie. We beginnen weer met repeteren op 11 september. JES (jeugd ensemble slagwerk) opent vrijdagavond 17 juli om 18.15 bij Venray Muziek Totaal het kinderpodium op de grote markt. Na het optreden op het podium zal JES op verschillende plaatsen in het centrum nog een leuke act laten zien. Dus kom vrijdag naar Venray voor een leuke muzikale avond en wie weet ontmoet je: JES, That's it. I LltTtVI

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 4