Inventarisatieformulier woonbehoefte fase 2 Timmermannsweg in Ysselsteyn Dit inventarisatie formulier is geen inschrijfformulier. Hier kunnen dan ook geen rechten aan worden ontleend. De gegevens die met dit formulier verzameld worden, dienen alleen voor het verkrijgen van een beeld van de woningbehoefte in Ysselsteyn. Het betreft woningbouw fase 2 Timmermannsweg waar ca 35 kavels variërend van een eengezinswoning tot een vrijstaande woning met een perceel van ca. 900 m2 gerealiseerd kunnen worden. Buiten de dorpsraad worden alleen de algemene resultaten zonder de contact gegevens gebruikt. De contactgegevens zijn nodig om te kunnen corresponderen tussen de dorpsraad en de geënquêteerden. Voorlopig is dit de laatste uitgifte van bouwkavels plan Timmermannsweg/Ringweg. Contactgegevens van degene die interesse heeft in een nieuw te bouwen woning in Ysselsteyn: Naam: Adres: Postcode:Plaats: _Telefoonnr.:E-mail adres: Met hoeveel personen wilt U gaan wonen? 1 persoon (bijv. alleenstaand) 2 personen (bijv. samenwonend) meerdere personen (bijvoorbeeld 2 volwassenen en kinderen) anders nl. leeftijd: (volwassenen) Wanneer wilt U de beschikking hebben over de gewenste woning? Zo spoedig mogelijk (tussen nu en 1 jaar) Tussen 1 en 2 jaar Tussen 2 en 4 jaar Anders nl. Wat voor type woning zoekt U Vrijstaand 2 onder 1 kap 1 persoons woning anders (bijv. zorgwoning of aangepaste woning) nl. Welke kavelgrootte wenst U? (uitgifteprijs bouwgrond is 273,70 incl. btw) 300 tot 530 m2 530 tot 900 m2 1 persoons woning Hoe wilt 11 de woning verkrijgen? Grond kopen en woning zelf (laten) bouwen Anders nl. Geïnteresseerden kunnen dit formulier uiterlijk 11 juli 2009 inleveren bij Sieb Nijssen (voorzitter van de Dorpsraad) Puttenweg 56 te Ysselsteyn. Voor vragen kunt U contact opnemen met Sieb Nijssen tel: 0478 541571.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 9