Venrav Open 2009 Ysselsteyn OPGAVES ZESKAMP STROMEN BINNEN 'Vroeger' werd er op het veld bij de Jera jaarlijks een geweldige zeskamp georganiseerd. Stichting Jera on Air heeft besloten deze geweldige dag weer nieuw leven in te blazen. Op 19 juli wordt de zeskamp gehouden. Opgeven kan bij Bram Jeurissen. Een team bestaat uit 8 personen waarvan minimaal 2 vrouwen. Per team dient 15,- inschrijfgeld betaald te worden. Dit doe je samen met het opgavenstrookje in een enveloppe en lever je af bij Bram Jeurissen op de Deurneseweg 173. Opgeven per mail en later contant betalen kan ook via ieurissenbram@hotmail.com. Je opgavenformulier in de brievenbus van de Jera duwen mag ook. De opgaven stromen inmiddels binnen. Het belooft derhalve een prachtige dag te worden! Opgeven: -Naam team: Naam contactpersoon: Telefoon contactpersoon: Let op: Deelname is alleen mogelijk wanneer je 16 jaar of ouder bent. Deze week, van woensdag 8 t/m zaterdag 11 juli, wordt voor de dertiende opeenvolgende keer in de Gemeente Venray het Venray Open gespeeld, het tennistoernooi om het kampioenschap van Venray Aan het toernooi wordt deelgenomen door alle zeven verenigingen uit de Gemeente Venray: TV Oostrum, TV Oirlo/Castenray, TV Merselo, TC Rodhe, TV Leunen/Veulen/Heide, TV Ysselsteyn en TC Venray, dit jaar aangevuld met gastvereniging De Loonse Duinen uit Overloon. Bovendien is als gevolg van de gemeentelijke herindeling TV De Gagel uit Wanssum als vaste deelnemer toegevoegd, waarmee het totale deelnemersveld met a. 20% is toegenomen. De organisatie van het toernooi is wederom in handen van de 4 grootste verenigingen, t.w. TC Rodhe. TC Venray, TV Leunen/Veulen/ Heide en TV Ysselsteyn. Het concept is ongewijzigd, prestatief tennis maar daarnaast gezelligheid met elkaar. Woensdagavond vanaf 18.00 uur starten we met de poulewedstrijden op de diverse parken. TVY is zoals vanouds in alle seniorencategorieên vertegenwoordigd. Zowel de Jeugd als de Senioren spelen namens hun vereniging in teamverband in een soort Daviscupsysteem in poules tegen elkaar om het kampioenschap in de diverse categorieén De Jeugd speelt het hele toernooi op het park van TCV, de poulewedstrijden op woensdag en donderdag, en op vrijdag de finales en de wedstrijden om de derde en vierde plaats. De Senioren spelen hun poütewedstrijden op de parken van Ysselsteyn (Open Klasse), Leunen (Klasse 7), Overloon (Klasse 8/9) en Rodhe (Klasse Veteranen 50+). De finales en de wedstrijden om de plaatsen 3 t/m 6 worden gespeeld op zaterdag op de banen van TC Venray. Het toernooi wordt om ca. 18.00 uur afgesloten met de prijsuitreiking.Aansluitend aan de prijsuitreiking tot in de vroege uurtjes, zal de slot- en feestavond worden opgeluisterd door de huisband van TCV, The Lucky Aces. Tien jaar geleden stond deze band voor het laatst op de planken van Venray Open. Tijd voor een terugkeer in een speciale bezettingtijd voor The return of the AcesWie worden de nieuwe tenniskampioenen van Venray? Vorig jaar werden de hoofdprijzen bij de senioren redelijk verdeeld, terwijl bij de junioren Venray en Rodhe duidelijk de sterksten waren Kom naar de diverse parken om te genieten van de tennissport en uw plaatselijke favoriet(en) aan te moedigen. U bent van harte welkom, de toegang is gratis. Kantinedienst Kantine poetsen 9 juli 10 juli 15 juli v.a. 20.00 uur Jeroen Konings v.a. 20 00 uur Mark Sorkhabi Mariet Janssen Ria Jenneskens

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 7