JEU-DE-BOULES VERENIGING de Piclboulers UITSLAGEN KBO Tournooi 25 juni j.l. in Venray: Groep A: 2e plaats: Harrie Janssen en Diny Janssen 5-+32 6C plaats Toon en Corrie Jenniskens 3-+13 Groep B: 9e plaats: Piet en Toos Arts.3-+0 10e plaats: Toon en Jan v.d. Pas2-+1 De overige deelnemers uit Ysselsteyn moesten genoegen nemen met de wat mindere plaatsen, maar voor onze club toch een goede prestatie in het veld van 40 duetten dus 80 personen.) Voor volledige lijst zie het bord op het Lovinckplein. Bij het Euro-tournooi op 2 juli in Venray wist RIEK ARTS met 3 gewonnen wedstr en +23 pnt de 3® plaats te behalen. Verder nog aandacht voor het uitwisselings-tournooi tussen de club van HEIDE en YSSELSTEYN op DONDERDAG 16 JULI a.s. Dan zullen 9 duetten uit Ysselsteyn het opnemen tegen 9 duetten uit Heide. Zouden we ze nu mogelijk de baas kunnen Kom eens kijken of dat lukt Aanvang van de wedstrijden is om 17.00 uur. Er wordt gezorgd dat er een gezellige sfeer heerst. Vriendschapsbanden Ysselsteyn - Bonbruck. Op donderdag 20 augustus gaat er weer een groep mensen uit Ysselsteyn met de bus naar Bonbruck. Zij bezoeken dan tot en met zondag 23 augustus de dorpsfeesten. Inmiddels hebben zich velen aangemeld om mee te gaan. Iets voor u? Meldt u zich aan bij een van onderstaande personen. Er zijn nog plaatsen vrij in de bus. Een 10-tal wielerliefhebbers heeft het idee opgepakt om met de fiets de 800 km naar Bonbruck af te leggen. Het vertrek is gepland op zaterdagmiddag 15 augustus en de aankomst is op donderdag 20 augustus. Wij fietsen allemaal voor ons eigen plezier, maar zouden ook graag iets doneren aan het goede doel: een tehuis van gehandicapten in Bonbruck. Indien er mensen zijn die graag een bijdrage willen leveren, kunnen dat doen op rekeningnummer 15.93.10.601 t.n.v. comité Bonbruck. Opgave bij Sieb Nijssen (tel. 541571) of Eric Michels (tel. 545015) Comité Bonbruck: Sieb Nijssen, Willie Koonings, Wim Janssen, Piet Smets, Henk Deters, Eric Michels HBS "Ons Genoegen" Ned Kampioenschap Fita. Carrie Wegh kampioen, team Ons Genoegen 2e. Carrie Wegh dit jaar nog junior, sleepte zondag in Baarschot de Ned. Titel bij de dames-senioren in de wacht met een totaalscore van 1301 p. Als lid van team Ons Genoegen werd ze ook nog, samen met Roy Geraerds en Bas Tonnaer, winnaar van het zilver bij het teamkampioenschap. e Bij de heren-recurve werd Roy individueel 1 le met 1239 p. en in de compoundklasse was er een 14 resp. 24e plaats voor Bas Tonnaer (1334) en Michel Camps (1305). Veldschieten In Zoetermeer werd Mart van Hoof 4e in de klasse recurve-vet. met 255 p. in een 1 -daagse wedstrijd. In Cadier en Keer werd 2 dagen geschoten. Jan Koonings werd 9C in de klasse bare-bow met 493 p. In de compound-vet. klasse werd Harrie Poels 6e met 716 p. en Cor Jansen 7e met 694 p. NK veldschieten Op 19 en 20 september organiseren wij voor de 3® maal het NK- veldschieten. De lokatie waarop dit gaat plaatsvinden ligt in het natuurgebied aan de Paardekopweg.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 6