KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel KBO KIENEN. Woensdag 15 juli is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over: WonenAVelzijn/Zorg/Financiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015. Spreuk van de Week; "Een vader is iemand die verwacht dat zijn kinderen zo goed worden als hij had willen zijn Mededeling praktijk "De Wildenberg" Vanaf maandag 13 juli t/m vrijdag 24 juli zijn Dr. R. Keijzer en Dr L. Keijzer-Bors en van maandag 6 juli t/m vrijdag 10 juli is Dr. L. Keijzer-Bors afwezig ivm vakantie. Van 13 t/m 24 juli houdt Dr. F. Weijers wel spreekuur op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag! Op de woensdag is, in dringende gevallen, de huisartsenpraktijk "de Brier" in Venray beschikbaar; telefoonnummer: 0478-582200 De praktijk/apotheek is normaal geopend, behalve op woensdagmiddag! Wij wensen iedereen een fijne zomervakantie toe! Medewerkers, huisartsenpraktijk Ysselsteyn. Mededeling Dorpsraad: Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare UOipSYClCivi vergadering van de dorpsraad op maandag 13 juii'09 om f YSSSlstCVTl 20.00 uur in het Gemeenschapshuis Agenda: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek n.a.v. de agendapunten mogelijkheid om n.a.v. agenda aanvullende informatie te geven). 3. Verslag vergadering 15 juni '09. 4. Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 5. Mededelingen vanuit de commissies. 6. Bespreking woonbehoefte onderzoek fase 2 7. Evaluatie kermis 8. Rondvraag 9. Sluiting WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Ingek uitg post juli '09 Ingek. 1. Stichting gemeenschapshuis aanvraag bijdrage voor activiteiten in het gemeenschapshuis. 2. Basisschool St.Oda over positieve beschikking subsidie speeltoestellen 3. Verslag debat "gedraag ow en nie te zat". 4. Gemeente Venray: planner voor de vergaderingen van de dorps - en wijkraden voor 2010 5. Actuele informatie inzake week van de goede doelen (overieg met KWF) 6. Provincie Limburg: wekelijkse nieuwsbrief

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 3