Zaterdag 11-jul Sexy Summer Party Programma van 09 juli t/m 19 juli Donderdag 09-jul Donderdagavondgroep Waterspellen Groep 5/6/7 Rob Janssen Martien Spreeuwenberg Noud Litjens Ger Spreeuwenberg 20:00 18:30 Donderdag 16-jul Donderdagavondgroep 18:30 Afscheidsdisco Groep 4/5/6/7/8 Zaterdag 18-jul Zeskamp Pielpubers Zondac 19-iul ZESKAMP 11 Juli: Sexy Summer Party Op deze avond komt niemand minder dan DJ Peter van Gog de boel op stelten zetten! Voor diegene die DJ Peter van Gog nog niet kennen: Z'n aller eerste woordjes waren "Paatje daaien" oftewel "Plaatje draaien" Nou dat hebben de buren geweten regelmatig werden de speakers getest. Peter is al vroeg begonnen als dj. Op 6-jarige leeftijd ging hij al met zijn eigen drive-inn-show op feestjes draaien. Draaien op schoolfeesten campings dansscholen zwembaden niets was te gek of te dol. Als club-dj was hij jaren het gezicht van de "Global Dance Party's", en had als thuis basis discotheekJOY" in Eindhoven. Na een paar jaar in een Beachclub te hebben gedraaid is Peter zich meer gaan ontwikkelen als Après-ski-jay. Door zelf remixen te maken van bestaande nummers onderscheidt hij zich van de rest, wat als resultaat heeft dat hij op kleine en grote evenementen een veelgevraagde dj is.Nu is hij regelmatig te vinden in bekende uitgaansgelegenheden in het zuiden des lands. Zo heeft hij zijn vaste avonden in ,'The Ocean" ,en "feestboerderij de Breyenburg". Ook is hij één van de vaste dj's van Veronica in het zonnige Mallorca en kun je hem zien op het grootste en gezelligste feest van Nederland Go Après-ski Dj Peter van Gog's draaistijl is moeilijk te beschrijven ,maar één ding staat wel vasthet zal weer een top avond gaan worden in de Jera'70ü Iets watje beslist niet mag missen! Donderdagavondgroep Waterspellen 6 kamp Op donderdag 9 juli is het tijd om de waterschoenen en zwemkleding voor de dag te halen. Het is tijd voor een waterspellen 6 kamp!! Dit jaar wordt het georganiseerd voor de groepen 5/6/7. Groep 8 wees niet getreurd, jullie mogen meedoen met de Pielpubers We hopen jullie allen met waterschoencn en zwemkleding op donderdag 9 juli te zien bij de jera! Afscheidsdisco Op donderdag 16 juli is het alweer zo ver.. De laatste activiteit voor dit seizoen van de donderdagavondgroep is een feit. Tevens is deze avond bedoeld als afscheid van de kinderen van groep 8 en een welkom voor de kinderen van groep 4. Deze avond is er een disco georganiseerd voor de groepen 4/5/6/7/8. We beginnen om 18.30 uur en het eindigt om 20.00 uur. Dit beloofd een avond vol lol en plezier te worden dus zorg datje erbij bent! Jera-Kamp 2009: Op woensdag 15 juli is er om 19.30u. een ouderavond in de Jera. De ouders van de kinderen die meegaan hebben hiervoor een uitnodiging ontvangen. Ouders van kinderen die niet meegaan en toch wel benieuwd zijn wat het Jera- Kamp allemaal inhoud mogen natuurlijk ook komen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2