I Vsselsteyn Ï1 I S.V. YSSELSTEYN i i www.svvs8elstevn.nl UNIOREN INLEVEREN PASFOTO'S Willen de speelsters die komend seizoen in De Peelkorf D3, El en E2 staan en die nog geen pasje hebben een pasfoto inleveren bij Margo Arts, Pater Tulpstraat 21. KAMP 2009 Het korfbalkamp 2009 zit er alweer op. We hebben een heel leuk kamp gehad met als thema "Cowboys en Indianen". Met 77 kinderen, leiding en de moeders die zorgden voor een natje en een droogje, togen we naar Wellerlooi. De weergoden waren ons goed gezind en de leiding had een schitterend programma in elkaar gezet. Ook het eten was heel goed verzorgd. Het was weer fantastisch. Wij bedanken enkele personen/bedrijven: Autoverhuur de Mulder, Coop, het Diepvrieshuis, Bakkerij van Gassel, Henk Stiphout en Jac van Haperen. Bedankt Mieke en Maria voor het wederom organiseren van het jaarlijkse gezellige en sportieve korfbalkamp. Ieder jaar worden er door jullie vele uren ingestoken voor het uitzoeken van de accommodatie, het kiezen en uitwerken van het thema, het begeleiden van de leidsters, het regelen van het benodigde materiaal, het vervoer van het materiaal, bagage enz. Bedankt voor jullie inzet en tijd. Het was een goed geslaagd korfbalkamp. FOTO'S KAMP Op dinsdag 30 juni kunnen foto's van het kamp bekeken worden in de kantine op het sportpark. Aanvang 19.00 uur. Ouders zijn ook welkom. I^UTOBEDRU^GOMMAN^^^EJ/VT^^LUB^MPIOENSCHAPPEh^OO! Dinsdag jl. zijn onze dubbel-clubkampioenschappen 2009 begonnen. Onder een stralende zon zijn al mooie partijen gespeeld. Op de site van de tennisvereniging staan alle uitslagen en kunt u zien wanneer en welke spelers en speelsters in het weekend de halve finales en finales spelen. Kantinedienst 8 juli 9 juli 10 juli v a 20.00 uur Lenie Kemmelings v a. 20.00 uur Jeroen Konings v a 20.00 uur Mark Sorkhabi Kantine poetsen 15 juli Mariet Janssen Ria Jenneskens De Van Soest fysiotherapie fitness clubkampioenschappen 2009 zijn weer gespeeld Al waren bij de poulewedstrijden de niveauverschillen soms wat groter, we hebben toch genoten van prachtige wedstrijden Hieronder de bekerwinnaars op een rijtje. Anouk Litjens won maar liefst voor de 3e keer op rij de wisselbeker en mag deze vanaf nu houden. Meisjes bassischool Jongens basisschool Meisjes middelbare school Jongens middelbare school 1 Tina Janssen Sjoerd van Lipzig Anouk Litjens Stef Peeters 2 Jolijn Spreeuwenberg Ruben Strijbos Mérit van de Zanden Luuk van Meijel 3 Milou van Meijel Roy Voermans Maria Sorkhabi Roel van Lipziq 4 Anouk Reintjes Rens Rops Maud van Meijel Stef Philipsen ledereen van harte proficiat

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 8