NIEUWE DATUM ZESKAMP 'Vroeger' werd er op het veld bij de Jera jaarlijks een geweldige zeskamp georganiseerd. Stichting Jera on Air heeft besloten deze geweldige dag weer nieuw leven in te blazen. Op 19 juli wordt de zeskamp gehouden. De datum is dus gewijzigd. Oorspronkelijk stond de zeskamp gepland voor 12 juli. Opgeven kan vanaf vandaag bij Bram Jeurissen. Een team bestaat uit 8 personen waarvan minimaal 2 vrouwen. Per team dient 15,- inschrijfgeld betaald te worden. Dit doe je samen met het opga venstrookje in een enveloppe en lever je af bij Bram Jeurissen op de Deurneseweg 173. Opgeven per mail en later contant betalen kan ook viajeurisscnbram@hotmail.com. 2 Opgeven: Naam team: Naam contactpersoon: Telefoon contactpersoon: Let op: Deelname is alleen mogelijk wanneer je 16 jaar of ouder bent. Ook dit jaar organiseert OJC Jera '70 de Waterbakgevechten 2009!! Dit jaar zullen deze plaatsvinden voor het gebouw van de Jera, tussen de Jera en de Vitelia Fabriek! Ook dit jaar hebben we de prominentenklasse, in deze klasse zullen een aantal "bekende" pielreuzen plaatsnemen op de gevreesde balk! Deze week maken we de eerste 4 prominenten kandidaten bekend, de volgende editie volgt de andere helft! De volgende prominenten zullen plaatsnemen op de balk - Geert van Dijck (Vorst van de Pielreuzen) - Erwin Dijkstra (Trainer/Coach Peelkorf 1) - Martin Houben (Voorzitter SV Ysselsteyn) - Peter Knapen (Voorzitter CV de Pielreus) Geef je snel op voor de waterbakgevechten door een mailtje te sturen naar waterbakeevechten@hotmail.com. vermeld hierin je naam en je leeftijd zodat we je kunnen indelen in de juiste categorie!! (Je mag je inschrijven vanaf groep 7) Nodig je vrienden uit op gezellig mee te doen!! Ook meiden hoeven niet bang om nat te worden!! Voor de jera zal voor deze gelegenheid speciaal het Jera terras geopend worden, we hopen hier jong en oud te mogen begroeten op kermiszondag 5 juli om 13.00!! Tot dan!! T/T P r I I IP - De tocht van groep A had deze midzomerzondag een rommelig karakter. De Cz L/1\ L. L L/ D_^,^ buienradar gaf nagenoeg geen regen aan vanmorgen. De bui die er was moet dan toch wel veel boven ons peletonnetje, acht man groot, hebben gehangen. Gevolg, een vochtig tot nat pak en een nat wegdek. Net na Vlierden slaat het nootlot toe. Hans Hudalis schuift in een scherpe bocht door het natte wegdek onderuit. Hij zat op dat moment rechtsvoor in een rechterbocht. Dit betekend dat de eerste twee of drie renners in het linkerrijtje bijna geen kans hebben om te ontwijken. Wonder boven wonder blijft het bij Hans die tegen het wegdek gaat. De rest kan met kunst en vliegwerk ontwijken. Gevolg van deze valpartij, schaafplekken, schrik en niet al te veel mankementen aan de fiets. Na de inventarisatie van de schade besluit Hans, zoals bijna altijd elke wielrenner, weer terug op de fiets te stappen.. De rest van het rommelige karakter: Een pas afgesloten weg bij Lierop waardoor we een stuk over de nieuwe onderlaag van de oprit en over het nog niet afgewerkte beton van de nieuwe brug aldaar moesten. Een afgelopen ketting. Een lekke band. En enkele keren de GPS iets verkeerd begrijpen. Dit alles maakte deze tocht er een om snel te vergeten.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 6