Donderdag 25-jun Donderdagavondgroep Zaterdag 27-jun Zaterdagavondgroep Donderdag 02-jul Donderdagavondgroep Groep 5/6 Zaterdag 04-jul DJ: Paria en Pardoux Programma van 25 juni t/m 04-juli Foto - Actie Groep 7/8 20:00 18:30 18:30 20:00 Bart Marcellis Dave Martens Gerrit Spreeuwenberg Ton van Hees Debat: 'Gedraag ow, en nie te zat!' Succes!! Ln samenwerking met GGZ Noord- en Midden- Limburg werd er dinsdag 16 juni in de Jera een open debat gehouden over alcoholgebruik bij de jeugd. Onder andere de Jera, de dorpsraad, de gemeente, de politie, de basisschool en de huisarts werkten hieraan mee. Het was een mooie en leerzame avond met zeer veel belangstellenden en een goede discussie. De winnares van de alcoholquiz was; Jolanda Swinkels! Proficiat! We willen alle vrijwilligers, Double U Rules, Willy Janssen, en natuurlijk alle genodigden en bezoekers (jong en oud) bedanken voor het meewerken aan een geslaagde avond! hallo pielpubers de zeskamp van zaterdag 11 juli wordt verzet naar zaterdag 18 juli. we gaan er van uit dat degene die zich op hebben gegeven dan ook kunnen, zo niet laat het dan even weten voor donderdag 2 juli bij rachida immen hof 11!! tot dan!! Aardbeienactie Piëlpubers Al bijna een jaar lang organiseren we activiteiten voor de Piëlpubers, activiteiten die geld kosten. Daarom willen we een actie gaan houden. We gaan AARDBEIEN verkopen! Dit gaan we doen op vrijdag 3 juli, u kunt ons verwachten tussen 16.00 uur en 20.00 uur, zorg dat u thuis bent. Mocht u ons dan toch gemist hebben, geen nood, wij staan op zaterdag 4 juli tussen 08.30 uur en 12.00 uur bij Bakkerij van Gassel voor de deur. De aardbeienactie wordt mede mogelijk gemaakt door: - Aspergekwekerij Frank Swinkels - Bakkerij van Gassel Sexy Summer Party 11 ipv 18 juli! Vanwege de zeskamp op 19 juli is de Sexy Summer Party een week naar voren geschoven. Dit houdt dus in dat de Sexy Summer Party op zaterdag 11 juli zal plaatsvinden in plaats van op zaterdag 18 juli. Noteer dit in je agenda! Op deze avond komt niemand minder dan DJ Peter van Gog de boel op stelten zetten! WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2