V0i& Venrav Open Het Venray Open wordt dit jaar gespeeld van 7 t/m 11 juli. De tijd om in te schrijven was in verband met het omzet ten van de website slechts 2 weken. Dit bleek voor velen te kort te zijn. Daarom is de inschrijftermijn met 1 week verlengd. Inschrijfformulieren liggen in de kantine. Deze kunnen worden ingeleverd in de brievenbus in de kantine Tevens bestaat de mogelijkheid om elektronisch in te schrijven via de website van de vereniging. Dit laatste heeft de voorkeur. De Technische Commissie maakt de teamindeling. Houd er rekening mee, datje in principe op de finaledag beschikbaar moet zijn. Venray Open is een toernooi, niet alleen voor ervaren spelers, maar zeker ook voor leden, die slechts enkele jaren lid zijn en graag eens in teamverband een toernooi willen spelen. Dus meld je aan. Het laatste nieuws over dit prachtige toernooi kun je vinden via onze website www.tvvsselstevnnl De inschrij ving sluit komende zondag 21 juni. Doe het dus nu meteen!!! liAUTOBEDRlJF GOMMANS DE WIT In de week van 23 t/m 28 juni a s. zijn onze dubbel clubkampioenschappen 2009 (HD, DD). De inschrijving is inmiddels gesloten en de schema's zullen binnenkort bekend gemaakt worden. CLUBKAMPIOENSCHAPPEN_2QO^| Kantinedienst 24 juni 25 juni 26 juni 27 juni 28 juni v.a. 20.00 uur Henk Drabbels v.a. 20.00 uur Jan Droesen v a. 20 00 uur Ton van Hees 10.00 -14.00 uur Eric Hegger 14.00 -18.00 uur Miel Hendriks v.a. 18 00 uur Martien Janssen 10. 00 - 14.00 uur Lonneke Hendriks 14 00 -18.00 uur Edwin Keijsers/Jeu de Wit v.a. 18.00 uurTwan Jenniskens Kantine poetsen 2 juli Jolanda Hellegers/Lea Hendrix JEUGD^LUBKAMpioENSCHAPPEN 200^ Woensdag zijn de jeugdclubkampioenschappen begonnen. Donderdag en vrijdag worden nog poulewedstrijden gespeeld en zaterdag de halve finales en finales. Als de finales niet allemaal op zaterdag gespeeld kunnen worden, gebeurt dit op zondagmorgen. Op de site www.tvvsselstevn.nl is het complete wedstrijdschema met uitslagen te zien. Alle deelnemers krijgen tijdens dit toernooi een lekkere ijsje aangeboden door sponsor fysiotherapie fitness van Soest! ledereen is van harte welkom om naar de wedstrijden te komen kijken, zeker voor de jeugd is het heel fijn als er veel toeschouwers zijn. Tot ziens op de banen. Venray Open Jeugd Op woensdag 8 juli start het "Venray Open". Het Rabobank Venray Open is een toernooi tussen alle tennisver enigingen van de Gemeente Venray, dit jaar aangevuld met een gastvereniging, tennisclub TC Loonse Duinen uit Overloon. De Junioren spelen alle wedstrijden op het park van TCV: de poulewedstrijden op woensdag en donderdag en de finales op vrijdagavond Tevens worden dan ook de wedstrijden om de 3e, 4e, 5e en 6e plaats gespeeld. Je speelt in teamverband tegen de omringende dorpen van Venray. Dat zijn de verenigingen van Leunen, Veulen, Heide, Vsselsteyn, Merselo, Oostrum, Overloon, Oirlo, Castenray, Wanssum, TCV en Rodhe. Een team bestaat in principe uit 4 junioren, jongens en/of meisjes. Beide categorieën spelen 2 enkels en 2 dubbels. Voor de jeugd betekent dit, datje in 2 categorieën kunt inschrijven: 9 t/m 13 jaar 12 t/m 16 jaar Vereiste is dat je grootveld kunt spelen en enige ervaring hebt met wedstrijden! Je kunt inschrijven middels de inschrijfkaarten in de kantine of liever elektronisch via het inschrijfformulier op de nieuwe website van Venray Open. Deze kun je bereiken door het aanklikken van de link op de website van TVY Inschrijven kan tot en met 21 juni. Als je vragen hebt, dan kun je terecht bij Annelies Rops, tel. 0493-529201email: rops.dairy@hetnet.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 9