Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@kpnplanet.nl Jrg 47, nr. 25 19 juni 2009 Van de parochie Marcus 4, 35 - 41 Storm op het meer Tegen de avond van die dag zei Hij tegen hen: 'Laten we naar de overkant gaan.' Ze lieten de mensen achter en namen Hem mee met de boot waarin Hij zat; er waren nog andere boten bij. En er stak een hevige storm op, en de golven sloegen over de boot, zodat die al volliep. Maar Hij lag op het achterdek op een kussen te slapen. Ze maakten Hem wakker en zeiden: 'Meester, kan het U niet schelen dat wij vergaan?' Hij stond op en bestrafte de wind en het water: 'Zwijg, wees stil!' En de wind ging liggen en het werd volkomen stil. Hij zei tegen hen: 'Waarom zijn jullie bang? Hebben jullie nog geen vertrouwen?' Ze werden door schrik bevangen, en zeiden tegen elkaar: 'Wie is dat toch, dat zelfs de wind en het water naar Hem luisteren?' Zat. 20 juni 19.15 u. Di. 23 juni 19.00 u. Misdienaars: Zaterdag, Dinsdag, Misintenties van 20 juni t/m 26 juni Enjoy TogetherVoor alle vaders; Ouders Slangen - van Montfort en overleden familie; Frans Swinkels vanwege zijn verjaardag; Frans Claessens vanwege zijn veijaardag Ouders Wismans - van Vegchel en voor de overleden familie: Piet Cox; Wim Jansen vanwege zijn verjaardag en voor de overleden familie; Agnes Philipsen - van der Sterren vanwege haar veijaardag 19.15 u. Ward Stiphout - Sven Knapen - Tom Jenniskens - Marijn Claessens 19.00 u. Luc Peters - Kevin Baltissen Ons kinderkoor en misdienaars gaan samen een dagje uit op VRIJDAG 26 JUNI. Met de ogen open zie je vele wonderen. Met een goed hart gebeuren er wonderen dank zij jou.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 1