Volleybal Introducé toernooi 2009 Varkens Koeien Aanvang is om 20.30 uur. HBS "Ons Genoegen" Spiritueel Centrum Vi-Tö. Pottevenweg 6 te Ysseïstevn Kippen Jelena Glazkova Mustafa Sorkhabi Susanne Adriaans Marijke Adriaans Ivo Nagelkerke Linda Bouwman Inge van Aerts Sandra Claessens Inge Poels Introducé Inge Peter Hesselmans Dennis Nagelkerke Sandra Reintjes Marleen Bouwman Nellie Spreeuwenberg Gerrit Spreeuwenberg Ton Derks Carla Bouwman 22-6 Maandag Kippen - Varkens Fluiten/Tellen Ton /Nellie Varkens - Koeien Fluiten/Tellen Linda Jelena Kippen - Koeien Fluiten/Tellen Inge v. A Inge We zullen eerst opwarmen waarna we de wedstrijden volgens een tijd schema van 20 minuten spelen. Veldwedstriid Overloon. Afgelopen weekend werd in het oorlogsmuseum een bijzondere veldwedstrijd georganiseerd De organisatie was in handen van onze leden Ron en Harm v.d.Hoff en Johan van Dongen in samenwerking met vrijwilligers van onze vereniging(catering) en andere verenigingen. Het was een soort testwedstrijd waarbij zaterdag een normale veldronde werd geschoten en zondag de hoogste 16 per klasse finaleronden schoten en de overigen een parcours van 18 doelen schoten. Hierna volgde de ind. finale's en de teamfinale's. Gerard Koonings werd vanwege zijn goede vorm van de laatste weken al in de finale verwacht maar voor de grootste verrassing zorgde ons lid Roy Geraerds door in de halve finale Henk Vogels uit Boekei te verslaan en zodoende als tegenstander van Gerard te staan. Na een spannende finale voor een goed gevulde tribune pakte Gerard toch verdiend de lc prijs met Roy als goede 2e De teamfinale ging tussen ons le team en het le team van Eerde. Ons le team, Gerard Koonings, Roy Geraerds en Harrie Poels won deze finale met een licht overwicht NK aspiranten en junioren Zaterdag worden in Boekei de ned kampioenschappen voor aspiranten geschoten. Zondag schieten de junioren om het N K te Middelbeers. Informatie en opgave kan via tel. 0478-561900 of info@viteu.nl. Er zijn nog een paar plaatsen vrij voor de cursus Algemene Spirituele Ontwikkeling. In 10 lessen kennismaken met energie, mandalatekenen, magnetiseren en nog veel meer. Vrijdag 19 juni geeft Richard van Rijswijk een lezing over zijn nieuwste boek: De taal van het licht/zandcirkels. Richard heeft 33 zandcirkels gelegd, waarvan 1 in het Odapark in Venray. Deze avond begint om 20.00 uur. 15,00 incl. 1 kop thee/koffie. Zondag 21 juni een workshop Werken vanuit je hart, gegeven door Anoeska de Bekker. Een speciale hartenergie-uitwisseling die je ook thuis met je partner kunt doen. Door middel van vele oefeningen en meditaties wordt geprobeerd je hart te openen en zo de liefde voor jezelf en de ander, dier of plant te voelen. We sluiten deze dag af met een hartedans. 90,00 van 10.00-16.00 uur incl. thee/koffie Vrijdag 26 juni alles over Boeddhisme door Angelique van Hoof. Zij reist sinds 2000 door Nepal, Tibet en India. Ze doet dit als reisleidster maar ook als vrijwilligster: opvangen van straatkinderen, bouwen van scholen etc. Zij gaat ons oa. vertellen over: het levensverhaal van boeddha, de verschillende strominfien en haar ervaringen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 10