Hallo allemaal, Draag uw steentje bii en maak de kinderen blij" Basisschool 'St-Oda'- Oudervereniging St. Oda Beste bewoners van Ysselsteyn, Eindelijk is het zover, de speelplaats van de school wordt flink opgeknapt. Wellicht hebt u al gehoord dat het een openbare speelplaats gaat worden. Dit heeft voordelen voor zowel gemeente Venray als basis school St. Oda. Middels eigen geld en fondsen is het gelukt om de aanschaf van toestellen te bekos tigen. Wat nog rest is de bestrating van de speelplaats. Om hiervoor het geld bij elkaar te krijgen, zullen de kinderen symbolisch stoeptegels gaan verkopen. Eén tegel kost €2,50. Mocht er bij u echter niemand vragen om een stoeptegel te kopen en wilt u toch "uw steentje bijdragen", dan kunt u dit ook doen door uw bijdrage over te maken op rekening 15.93.90.605 van de basisschool, onder vermelding van "stoeptegelactie". Op de speelplaats kunt u aan de aangekruiste stoeptegels zien hoeveel er al verkocht zijn. We hopen op de medewerking van iedereen voor een prachtige speelplaats. Vanavond beginnen we weer aan de 51e wandelvierdaagse in de gemeente Venray. Vanuit onze school zullen er 155 kinderen samen met een 60 tal ouders deelnemen aan de prachtige wandeltochten door de venrayse straten. Al zingend en springend zullen wij vol trots onze nieuwe shirts laten zien en zullen de mensen weten dat we van de Oda school uit Ysselsteyn zijn. Want; overal waar we heen gaan, vragen de mensen, wie wij zijn en waar van daan. Dan zeggen wij: Wij zijn van St Oda Ut Ysselsteyn. En van je hellahellahella holla. Wil je ons komen aanmoedigen of ons horen zingen kom gerust een keer kijken, we vertrekken donderdag, vrijdag en zaterdag vanaf 17.15 uur vanaf het schouwburgplein. Zondag vertrekken we al in de morgen want om 12.45 start het défilé waarbij wij samen met de fanfare en drumband een lange stoet zullen vormen op weg naar de finish. Hopelijk zijn de weergoden ons goed gezind en kunnen we met zijn alle genieten van 4 prachtige wandeldagen Graag tot zien en veel wandelplezier Vierdaagse comité. Opgeven kan vanaf vandaag bij Bram Jeurissen. Een team bestaat uit 8 personen waarvan minimaal 2 vrouwen (meer vrouwen of een compleet vrouwenteam mag natuurlijk ook). Per team dient 15,- inschrijfgeld betaald te worden. Dit doe je samen met het opgavestrookje in een envelop en lever je af bij Bram Jeurissen op de Deurneseweg 173 of bij OJC Jera 70 Peter Janssenweg 12. Opgeven per mail en later contant betalen kan ook via: jeurissenbram@hotmail.com Opgeven: Dorpszeskamp!!! 'Vroeger' werd er op het veld bij de Jera jaarlijks een geweldige dorpszeskamp georganiseerd. Stichting Jera on Air heeft besloten deze geweldige dag weer nieuw leven in te blazen. Op 12 juli zal er daarom weer een dorpszeskamp worden gehouden! Naam team: Naam contactpersoon: Telefoon contactpersoon: Let op: Deelname is alleen mogelijk wanneer je 16 jaar of ouder bent. f Basisschool Yssalvtwyr

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 6