Donderdag 11-jun Donderdagavondgroep Zaterdag 13-jun Zaterdagavondgroep Dinsdag 16-jun Debat Gedraag ow, en nie te zat! Donderdag 18-jun Donderdagavondgroep Programma van 11 juni t/m 20-juni Bosspel Groep 7/8 20:00 18:30 18:30 Waterspellen zeskamp Groep 5/6 Zaterdag 20-jun DJ: Paria en Pardoux 20:00 Bart Marcellis Dave Martens Gerrit Spreeuwenberg Ton van Hees Dinsdag 18 juni: Debat: 'Gedraag ow, en nie te zatl' In samenweiïdng met GGZ Noord- en Midden- Limburg is er aanstaande dinsdag een open debat over alcoholgebruik bij de jeugd. Onder andere de dorpsraad, de basisschool en de huisarts werken hieraan mee. Natuurlijk moeten jullie, de bezoekers van OJC Jera'70 ook jullie stem laten horen bij dit debat. Er zal zeker naar jullie inzichten en gedachtes geluisterd worden. Naast de discussie over alcohol tussen jong en oud is er van alles te beleven in de Jera aanstaande dinsdag. Zo is er bijvoorbeeld een drankproeverij! Het debat begint om 20.00 uur en de avond zal eindigen om 22.00 uur. Zorg dat dus dat jij je vriendengroep bijeen raapt, en dat jullie gezamenlijk aanstaande dinsdag jullie stem laten horen! Tot dan. Zaterdag 20 juni: Paria en Pardoux Paria Pardoux is in 1999 bedacht en geproduceerd door Maurice van Woensel (alias dj-Woony) en Johnny Dime. Deze 2 producers werken al zo n 4 jaar samen in meerdere projecten, maar Paria Pardoux is hun grootste succes tot nu toe. Paria et Pardoux is doorgebroken met de track "Liberté", een remake van een van de grootste Franse hit aller tijden: "Les Lacs du Connemara" van Michel Sardoux. De naam Paria et Pardoux is gekozen vanwege het Franse gehalte in de plaat. De superhit JUMP LETS PARTY is een remake van een oud Iers volkswijsje, waardoor je het gelijk mee kunt zingen. In juli 2004 verscheen de single "Close your eyes", die meteen hoog binnenkwam in alle hitlijsten De act Paria Pardoux bestaat uit de zanger/rapper Max en twee schitterende danseressen. Paria Pardoux willen altijd de hele zaak op z n kop zetten. Paria Pardoux willen het publiek amuseren, gekke dingen doen en t-shirts weg geven. Luister maar naar Liberté, het feestgevoel datje dan krijgt willen Paria Pardoux de hele show Vanaf 20:00 uur zijn de deuren geopend en zal het feest losbarsten! De entree bedraagt slechts 5 euro. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. sMjn Zanggroep Schone Schijn Vrijdag 19 juni gaan we zingen in Beek en Bos te Heythuysen. We vertrekken om 14.00 uur bij de kerk.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2