KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel OUDERENKOOR. Donderdag 11 juni om 14.00 uur luistert het koor de H. Mis op voor het Gouden Paar Herman en Mien Pijnenborg. Het koor zingt v de "Fatima-mis" en de leideren nr. 69-57-27b-30-13-9. VOLKSDANSEN/GYMNASTIEK. Vanwege de halve dagtocht op dinsdag 9 juni kan het volksdansen en gym niet doorgaan wegens te geringe deelname. Nu is het op woensdag 10 juni 's morgens om 9.30 uur volksdansen. De gym kan dan niet doorgaan, omdat Jan dan op een andere plaats al gym geeft. Dus dan is het in die week geen gym. Wanneer die les ingehaald wordt, horen we te zijner tijd nog wel. HALVE DAGTOCHT. Op dinsdag 9 juni gaan we naar "de Platte Vonder" te Someren-Eind.. Men presenteert daar het ontspanningsprogramma "'n Lach en 'n Traan". Vertrek: 12.00 uur (integenstelling tot eerdere berichten dat 13.00 uur was) vanaf de kerk. We zijn met 58 deelnemers Einde programma 18.15 uur, thuiskomst rond 18.45 uur. Kosten 30,00 per persoon.tijdens de busreis te voldoen. Voor het thuisfront vermelden we hier het telefoonnummer bij spoedgevallen: 06-12558374 KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over: Wonen/Welzijn/Zorg/Financiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015. Spreuk van de Week;"De tong van de wijze ligt in zijn hart Het hart van de dwaze ligt op zijn tong" Huisartsenpraktijk Ysselsteyn In verband met ons jaarlijkse uitstapje is onze praktijk gesloten op 12 juni 2009. Voor dringende gevallen kunt u terrecht bij de huisartsen in de Praktijk de Brier te Venray. Tel: Praktijk de Brier: 0478-582200 Namens het hele team van de Wildenberg. KBO Muziekvereniging de Peelklank Peeltoernooi Zaterdag, 6 juni neemt het percussie ensemble deel aan het Peeltoernooi. Dit toernooi wordt gehouden in zaal d'n Binger in Meijel. Wij nodigen u graag uit om dit optreden bij te wonen. Het optreden begint om 19.45 uur. Geen repetitie fanfare en jeugdorkest Aanstaande vrijdag, 5 juni is er geen repetitie voor de fanfare en het jeugdorkest. Corveedienst Corveedienst voor de maand juni: Eric en Julia Michels, Hans Michels en Toon van de Pas. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Corveedienst jeugdorkest Corveedienst voor de maand juni: Stef Lemmens en Sander Spreeuwenberg. Serenade Op donderdag, 11 juni brengen wij een serenade aan het gouden bruidspaar Pijnenborg-Muskens. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 19.45uur. Défilé wandelvierdaagse A.s. zondag 14 juni verlenen we onze medewerking aan het défilé ter afsluiting van de wandelvierdaagse in Venray. Het défilé begint om 12.30 uur! Opstellen op de hoek Helfrichstraat - Whistlerstraat. Gezamenlijk vertrek vanaf het gemeenschapshuis om 12.15 uur.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 3