Dorpsraad {Ysselsteyn Donderdag 04-jun Donderdagavondgroep Buitenactiviteit Groep 56 Zaterdag 06-jun BAND: Canvas Programma van 04 juni t/m 13-jun Twan Peeters Frank van Meijel Hennie Beelen Geert Craenmehr 20:00 18:30 Donderdag 11-jun Donderdagavondgroep Bosspel Groep 7/8 Zaterdag 13-jun Zaterdagavondgroep 18:30 20:00 Zaterdag 06 juni: Canvas! Zaterdag 6 juni is het weer de hoogste tijd om je rock 'n roll pakje uit de kast te plukken en af te stoffen. Op deze avond staat de Rock 'n Loll-band CANVAS! Namelijk op de planken van OJC Jera'70 in Ysselsteyn. Wat mogen we verwachten? Rock 'n Loll-Band CANVAS! is een band met een hoog feestgehalte. Het begrip "Rock 'n Loll" blijkt bij deze heren een erg breed begrip zo blijkt ook wel uit het repertoire van de band. Het publiek wordt meegenomen van de Amsterdamse Sjonnies tot aan het Limburgse Rowwen Heze en van Het Goede Doel naar de Band Zonder Banaan. Gevarieerd, verrassend, humor en 110% feest zijn de kernwoorden die een optreden van CANVAS! het beste kenmerken. De formatie vond zijn oorsprong ergens in April 2006 tijdens een lokaal muziekevenement waar verschillende lokale muzikanten aan meewerkten. Voor deze gelegenheid werden er twee nummers van Rowwen Heze ingestudeerd en op deze avond ten gehore gebracht. De enthousiaste reactie van het publiek deed naar meer smaken en enkele weken later werd dan ook het idee geopperd om eens te kijken of deze gelegenheidsformatie wat meer gestalte gegeven kon worden. De vijfkoppige formatie had hier wel oren naar en al snel stonden er een aantal nummers op papier om mee aan de slag te gaan. De bezetting van de gelegenheidsformatie van toen bestaat tot op de dag van vandaag uit de volgende vijf mannen: Marcel Timmermans: Zang, Mike Hofkens: Basgitaar, Bas van Oort: Drums, Mark de Hart: Gitaarzang en Heino Oome: Accordeon/ toetsen. De Jera is open vanaf 20.00 uur en de entree bedraagt €5,-. Graag tot dan! Door omstandigheden wordt de geplande vergadering ma 8 junivan de dorpsraad verschoven naar maandag 15 juni '09. Dorpsraad Ysselsteyn: Mededeling Dorpsraad: "Wijziging datum vergadering dorpsraad" n.c~4 schim Zanggroep Schone Schijn Donderdag 11 juni gaan we weer zingen in Sevenheijm te Sevenum. We vertrekken om 14.20 uur. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2