Programma van 28 mei t/m 06-jun Donderdag 28-mei Zaterdag Donderdag 30-mei 04-jun Zaterdag 06-jun Donderdagavondgroep Vossenjacht Groep 7/8 Zaterdagavondgroep Donderdagavondgroep Vossenjacht Groep 56 BAND: Canvas Twan Peeters Frank van Meijel Hennie Beelen Geert Craenmehr 18:30 20:00 18:30 20:00 Hallo Piëlpubers, 11 Juli aanstaande organiseren wij weer een zeskamp! Wil je graag mee doen, geef je dan op door het onderstaande briefje in te leveren bij Rachida (Immenhof 11) voor donderdag 28 mei. Ja, ik doe mee aan de zeskamp! Naam: Leerjaar: Leeftijd: Zaterdag 06 juni: Canvas! Meer informatie is te vinden via www.iera70.nl en volgende week via het YNB! Geslaagde editie zit er weer op! Dat was het dan... De podia zijn opgeruimd, het terrein is schoongemaakt en de lege vaten zijn weggebracht. Voor ons als organisatie was het een geweldige editie! Heerlijk weer, veel mensen die het naar hun zin hadden, goede artiesten en een lekker biertje hier en daar. We zijn weer helemaal opgeladen om er volgend jaar weer iets moois van te maken! Jera on Air 2009 is natuurlijk niet zomaar tot stand gekomen. We willen daarom graag vrijwilligers, sponsoren, artiesten, bezoekers en alle anderen die een bijdrage hebben geleverd, hartelijk bedanken! In het bijzonder willen we ook de winnaars van de Talentstage feliciteren: 1Noyalty 2. Sinic Foto's zijn inmiddels te vinden via www.jeraonair.nl. Vrijdag 29 mei; Vrijwilligersavond Aanstaande vrijdag is er in het gebouw van Jera\7- weer de traditionele vrijwilligersavond. Hier kan met iedereen die op welke manier dan ook zijn steentje heeft bijgedragen aan Jera on Air 2009 onder het genot van een pilsje nagepraat worden over de succesvolle editie van dit jaar. We beginnen om 20.00 uur. Tot vrijdag! WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. N

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2