Jera on Air komt met Stunt Area en DJ Nymfo Zaterdag zijn we dan eindelijk begonnen met de opbouw van het festival! Het ziet ernaar uit dat het geweldig weer wordt op donderdag dus dat gaat helemaal goed komen! Hieronder volgt dan nog even een korte samenvatting van wat Jera on Air dit jaar te bieden heeft. Op de mainstage staat een gevarieerd programma, met Anti-Flag (punk), de Heideroosjes (punk), Osdorp Posse (nederpop), Backfire! (hardcore), P.O. Box (ska/punk), Def P Beatbusters (reggae/ska), Blind Sight (metal/hardcore) en als afsluiter Nymfo (drum and bass). Voor het eerst is er ook een zogenaamde 'Talentstage' te vinden. Het publiek kan stemmen op wie zij de beste band van de dag vinden. Samen met de beoordeling van een jury zal hier dan een winnaar uitkomen en zal een mooie prijs uitgereikt worden aan misschien wel Fatsh (punk/rock), Sinic (indie), Wild Bill and His Alabama Speed Steamers (high energy rock 'n roll), Early Adopters (alternative), Noyalty (punk/rock), New Pokerface (punk/rock) of Crimson Sky (power poprock). Verder is het terrein ingevuld met breakdance shows, stunt-bmx'ers en graffiti artiesten. Graag zien we je aanstaande donderdag, met prachtig weer en een lekker drankje, om te genieten van Jera on Air 2009! Jera on Air 2009 wordt mede mogelij'k gemaakt door: Peters auto's en accescoires Lumar Koonings Strategisch advies JEKAL Pluimveeservice Vakgarage Gommans de Wit Sikes Champignons Vitelia Voeders PCP Worx Klusservice Ysselsteyn Large Maessen Bedrijven Limburgse bouwmaterialen Stevens constructiewerken Hendrix Metselwerken Purple Group TE KOOP: 2 onder 1 kap woning met aanbouw en garage op een perceel van 290 m2 Voor meer informatie: Tom Lonneke Lemmens Puttenweg 16 0478-541398 06-51708536

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 11