Opgave IVM- opleiding Opgave IVM-opleiding INSCHRIJFMORGEN PEUTERS ZATERDAG 16 MEI 2009 Muziekvereniging de Peelklank Programma 23+24 mei Jeugd weekend 24 mei Uitwisselingsconcert JES met Meterik 6 juni Peeltoernooi drummers 14 juni Défilé wandelvierdaagse 20 juni Oud ijzer actie 27 juni Feestavond 12 juli Podiumconcert (let op: deze datum is gewijzigd) 20 september Districtfestival percussie-ensemble Baarlo 28 november Oud ijzer actie 12 december Concours percussie-ensemble Na de zomervakantie starten we weer met een nieuwe IVM-opleiding. Deze lessen kunnen door iedereen van groep 4 t/m 8 worden gevolgd. De lessen worden verzorgd door Wil Jacobs uit Oirlp en vinden plaats in Ysselsteyn op donderdag tussen 16.45 en 17.45 uur. Kosten per 10 lessen +/- €40,-. Voor meer informatie en voor opgave, kunt u contact opnemen met Ank Jacobs (tel.542037) of Peggy Arts (tel.541564). Ook opgave via de mail is mogelijk (artslemmens@planet.nl). Vermeld naam, adres, geboortedatum en telefoonnummer. Wil Jacobs neemt dan in de vakantie contact met u op. Peuterspeelzaal de Calimero's organiseert een ochtend waar u uw peuter kan aanmelden. U kunt samen met uw peuter dan kennis maken met de locatie en de leiding van de peuterspeelzaal. Wanneer Zaterdag 16 mei 2009 Hoe Iaat 10.00 -12.00 uur Waar Peuterspeelzaal de Calimero's Puttenweg 2b (gelegen bij het gemeenschapshuis de Smelehof) Voor welke peuters Kinderen geboren tussen 1 mei 2005 en 1 mei 2008. De peuterspeelzaal heeft 2 groepen. Groep 1 Dinsdagmorgen en Donderdagmiddag Groep 2 Dinsdagmiddag en Vrijdagmorgen De begeleiding van elke groep bestaat uit een leidster en een vrijwilligster en op de ochtend is er een helpende ouder aanwezig, hiervoor is een roulatiesysteem. Uw kind kan normaal gesproken vanaf 2 jaar en 4 maanden beginnen op de peuterspeelzaal. Er kan voor gekozen worden om kinderen vanaf 2 jaar in te laten stromen wanneer de groep dit toelaat. Dit wordt bepaald door het bestuur en de leidsters en wordt tijdig teruggekoppeld naar de ouders. We maken een groepsindeling n.a.v. de peuters die zijn opgegeven tijdens de inschrijfmorgen. Het is voor ons erg fijn om een beeld te hebben van het aantal peuters welke komend schooljaar bij ons naar de peuterspeelzaal zullen gaan. Peuters die op een ander moment (tussendoor) worden aangemeld worden geplaatst als dit past in de voorlopige indeling. Zo niet, dan worden ze voorlopig op een wachtlijst geplaatst. Voor aanvullende informatie verwijzen wij U naar onze website: http://vssclstevn.dorpePvenrav.nl/decalimeros tJHHKP l'—uuH*\

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 5