£fA 2ifM?TIEF an 30 apr. t/m 09 mei Donderdagavondgroep 18:15 GEEN DAG ivm Koninginnedag Zaterdagavondgroep 20:00 Donderdagavondgroep 18:30 Pyjamaparty Groep 5/6 GERARD EKDOM 20:00 Paul Martens Cindy Mansvelders Paul Fleurkens Jan Pijnenborg 9 Mei: Gerard Ekdom De voorverkoop van de entreetickets voor 3 FM DJ Gerard Ekdom gaat hard! Vanaf vandaag (maandag 27 april, 18:00 uur) zijn er ook kaartjes te koop bij de onderstaande verkoopadressen: - Kwalitaria Forest in Ysselsteyn - Café Herberg de Peel in Ysselsteyn Wil je er zeker van zijn, datje binnen kunt op 9 mei a.s. scoor dan nu je kaartje, en ga direct naar een van de verkooppunten. OP=OP Kaarten kosten €5,- per stuk Leeftijd: 14+ (legitimatie verplicht!) Jera-Kamp De aanmeldingen voor Jera-Kamp zijn binnen. We gaan dit jaar met maarliefst 58 kinderen op kamp in de prachtige bosrijke omgeving te Neer! Dit is een evenaring van het record aantal kinderen in 2007. De komende maanden gaat de organisatie er alles aan doen om weer een onvergetelijke week op het programma te zetten. Op woensdag 15 juli om 19.30 uur zal de ouderavond in de Jera plaatsvinden. Op deze avond wordt de leiding voorgesteld, het programma toegelicht en nog enkele zaken worden besproken. Een uitnodiging hiervoor ontvangt u t.z.t. in de bus. Groetjes de leiding! Hallo Piëlpubers, 2 mei is het weer zover. We hebben weer een super gave activiteit voor jullie in petto. De avond begint om 20.00 uur, zorg datje op tijd aanwezig bent. Willen de jongens in het oranje komen en de meiden in het rood-wit-blauw. Wij hebben er zin in! Groetjes de leiding. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Zij Actief Ysselsteyn Op maandag 4 mei 2009 gaan we naar de Lente Beurs in Maastricht. Voor diegenen die zich hier voor opgegeven hebben worden verzocht om op tijd aanwezig te zijn.We vertrekken om 9.15 uur in Ysselsteyn bij de kerk. Om 17.30 uur vertrekken we in Maastricht weer naar Ysselsteyn. Programma v Donderdag 30-apr Zaterdag 01-mei Donderdag 07-mei Zaterdag 09-mei N Limburg nihoMah vouw annal «ver k

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2