EfA •3 Donderdag Zaterdag Donderdag Zaterdag Programma van 23 apr. t/m 01 mei 23-apr Donderdagavondgroep 18:30 V uilniszakkenmodeshow Groep 5/6 25-apr Band: Melodramatic 20:00 Robert Stevens Henk Stiphout Rian van Osch Ad Romme 30-apr Donderdagavondgroep 18:15 GEEN DAG ivm Koninginnedag 01-mei Zaterdagavondgroep 20:00 25 April: Melodramatic Zaterdag 25 april mogen we Melodramatic begroeten op het podium van Jera'70 in Ysselsteyn. Deze uit Woerden afkomstige band gaat er met hun Rock en Ska-covers ongetwijfeld voor zorgen dat het publiek een onvergetelijke avond zal hebben. De 8-koppige coverband Melodramatic is uniek in z'n soort. Door de brede muzieksmaak van de bandleden en de inmiddels jarenlange ervaring, is een "rockbandje' uitgegroeid tot een 'No nonsense-BOOM-in your face' rock ska party machine. Zonder pardon wordt de ene hit na de andere het publiek ingeslingerd in een tempo dat maar een ding kan betekenen: Melodramatic wil het publiek vanavond vermaken! Denk niet aan een standaard rockcoverband, want deze formatie is niet te beroerd om een classic, Irish traditional of glamour-rockhit even te 'schudden voor gebruik'. De blazers zorgen ervoor dat de uitstapjes naar feest ska onverwacht en helemaal raak zijn. De roadie kan een behoorlijke keel opzetten dus ook hij legt even een bezoekje aan het podium af. En zo wordt tijdens een show een kroeg omgetoverd tot bruisend feestcafé, bezoekers van een schuur- of tentfeest sluiten hun avond al 'crowdsurfend' af, en de festival bezoeker koopt een nieuw shirtje omdat z'n ouwe zeiknat van het zweet voor het podium is blijven liggen. Alle ingrediënten zijn wederom aanwezig om er een zeer geslaagd feest van te maken aanstaande zaterdag bij Jera'70. Vanaf 20.00 uur zal het bier rijkelijk vloeien tot in de kleine uurtjes. De entree bedraagt €5,-. Hallo Piëlpubers, 2 mei is het weer zover. We hebben weer een super gave activiteit voor jullie in petto. De avond begint om 20.00 uur, zorg datje op tijd aanwezig bent. Willen de jongens in het oranje komen en de meiden in het rood-wit-blauw. Wij hebben er zin in! Groetjes de leiding WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Vivace GEMENGD KOOR VIVACE' Zaterdag, 25 april, werken we met zijn alleen weer hard, om alles in 'Smelehof weer goed op de plaats te zetten voor onze 'Snuffelmarkt', van a.s. zondag 26 april. Meer mededelingen zijn op de repetitie gedaan. Veel succes en plezier met de 'Snuffelmarkt'! Wijzigingen in het schema van de weekendvieringen: 20 mei, feest van Hemelvaart) vervalt. 23 mei komt er bij. Noteer dit op het schema!!! N

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2