Koninginnenacht 29 April Voltage Open dag familie Direks Herberg de Peel presents: Een aantal leden van de voormalige band Clover hebben een doorstart gemaakt. Voltage speelt muziek uit de top 40 van de laatste jaren Een Kamer op het Kerkhof is geen statische voorstelling maar een echte theaterbelevenis. Bezoekers worden letterlijk deelgenoot van het verhaal en moeten zich daarop ook nstellen. Het eerste deel van de voorstelling speelt zich af tijdens een stevige wandeling over de donkere begraafplaats. De wandeling eindigt uiteindelijk in een kamer die als twee druppels water lijkt op die van Anne Frank. Daar vindt het tweede deel van de voorstelling plaats. De hoofdrollen in Een Kamer op het Kerkhof worden vertolkt door Piet van der Pas en Odette de Theije. De andere rollen worden ingevuld door spelers uit de regio Ysselsteyn. De regie is in handen van Ruud Hendriks. Kees van der Zwaard leverde het script en Roelof van Wijngaarden en Marcel Siebers componeerden de muziek. De coördinatie is in handen van stichting Brink. Speeldata: 2 mei (try-out), 3 mei (try-out). 4 mei (première) 5. 8. 9, 10. 16 en 17 mei. Aanvang alle dagen: 20.30. Tip voor bezoekers: Een Kamer op het Kerkhof is een echte "reis', dus wandelschoenen zijn aan te bevelen. Start en locatie: Duitse militaire begraafplaais/JeugdOnimoetingsCentrum. Timmermannsweg 75. 5813 AM Ysselsteyn. De entree bedraagt 15 euro p.p. Reserveren kan via tel. 0478-541916 of email JOC Ysselsteyn: infoajoc-ysselsieyn.com. Website: www.slichtingbrink.nl Wij nodigen u graag uit voor de open dag van de nieuwe vleesvarkensstal aan de Rouwkuilenweg 29A te Ysselsteyn. U bent van harte welkom op zaterdag. 25 april 2009 van 13.00 uur tot 16.00 uur. L itvoering vleesvarkensstal: 13 afdelingen van 230 vleesvarkens op 1,0 m2. Buitengevels van prefab beton. Tussenwanden van beton en kunststof. Afdelingen met bolle vloer en betonrooster. Verneveling van water boven rooster. Hokinrichting van kunststof met rvs. Brijvoedering door middel van dwars- troggen. Daglicht via lichtdoorlatende platen op centrale gang. Geconditioneerde ingaande lucht via heide bolle vloeren. Via 3 zwevende bruggen komt de ingaande lucht op het voerpad in afdeling. Centrale afzuiging en twee meelsmoorunits per afdeling. Groen- labelsysteem: 95% chemische luchtwasser. Voorverkoop gestart voor Een Kamer op het Kerkhof Theatrale belevenis over oorlog en vrede, doden en dromen De Duitse militaire begraafplaats te Ysselsteyn (L) is vanaf 2 mei ruim twee weken het decor voor de theaterproductie Een Kamer op het Kerkhof. De voorverkoop \oor de in totaal negen voorstellingen is gestart. Per avond is plaats voor maximaal 100 bezoekers.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 15