Opgeven als vrijwilliger Opgave-strookje vrijwilliger Jera On Air '09 Naam: Adres: Telefoonnummer: E-mail: Geboortedatum: Beschikbaarheid Za 16 mei van: utot: Ma 18 mei van: utot: Di 19 mei van: utot: u Wo 20 mei van: utot: Do 21 mei Vrij 22 mei van: u Za 23 mei van: utot: u Certificaten/diploma's: Backfire! en Blind Sight naar Jera on Air 2009 Blind Sight, afkomstig uit het Zuiden van ons land, weet zich alweer enkele jaren te onderscheiden door hoogwaardige nummers te schrijven bestaande uit rauwe trashmetal gecombineerd met melodieuze invloeden en catchy refreinen. De grootste bron van inspiratie ligt bij de heren van Blind Sight bij oldschool metalgoden als Metallica, Pantera, Fear Factory, Machine Head en Slayer. Na de release van hun eerste EP in 2004, speelde Blind Sight alle grote poppodia van Nederland plat. Verder volgde er toen al een headline tour door Spanje, Portugal en Frankrijk. Na het tekenen van een platendeal met het befaamde hardcore label Gang Style Records, is de band harder op dreef dan ooit. Het album werd zowel nationaal als internationaal door fans en media met veel positieve reacties overladen. Blind Sight speelde in hun vrij recente bestaan al samen met onder andere Machine Head, Hatebreed, Agnostic Front, Madball en Born From Pain. Dat de band nog steeds in populariteit stijgt bewijst de tour die ze begin mei door China zal voeren. De koek voor de liefhebbers van dit genre is echter nog niet op met deze ene band. Naast Blind Sight presenteerde stichting Jera on Air deze week ook Backfire! als aanwinst op het festival. Deze hardcore act heeft haar sporen in de scene al lang en breed weten te verdienen. Na de oprichting in 1996 was de ster van de band snel rijzende. Optredens met grote namen op de grootste festivals volgden. Elk weekend speelt de band wel een zaal in het land plat, en optredens op onder andere Lowlands en Dynamo Open Air volgen al snel. Ook dit werd een daverend succes. Backfire! bleef, een tussenpauze nagelaten, hard aan de weg timmeren. Grote Europese tours met onder andere Madball volgden. Nu, bijna 15 jaar later, bewijst de band nog steeds dat het bij de groten in hun genre hoort. Afgelopen weekend zetten ze nog een strakke show neer ruim 20.000 bezoekers trekkende Groezrock-festival in België. Zin om te helpen met Jera on Air 2009? Geef je dan op d.m.v. het opgave-strookje in te vullen, door mij een mail te sturen of via de website www.jeraonair.nl. Vermeldt er ook even bij of je bepaalde certificaten hebt die handig kunnen zijn (bv. rijbewijs, sociale hygiëne etc.) Wanneer je nog iemand in je omgeving weet die ook wel wil helpen, kun je hem of haar ook opgeven. Vul voor iedere persoon een strookje in! Invullen kan ook op www.jeraonair.nl. Graag aanmelden vóór 2 mei a.s.lll O Inleveren bij Moniek Peters Veenmos 5 of mailen naar petersmoniek(5>hotmail.com.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 13