SNUFFELMARKT SNUFFELMARKT SNU FFELMARK T Op zondag 26 april organiseert 'Vivace' weer de jaarlijkse 'Snuffelmarkt'. Op zaterdag 11 april komen wij,vanaf lO.OOu. de bruikbare en schone spullen ophalen. (Geen groot meubilair en geen computeraparatuurüü!) Wilt al eerder uw spulletjes opruimen, dan kunt u bellen naar Mariet Marcellis tel. 541547, en zij zal een afspraak maken wanneer de spullen opgehaald worden. Nu alvast bedankt voor uw medewerking. ATTENTIE: bewoners van "De Smid". Indien u spullen hebt voor de "Snuffelmarkt", wilt u deze dan a.u.b. beneden, bij voorkeur aan de straatzijde, neer zetten. Hartelijk dank voor uw medewerking! WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Opgave IVM- opleiding Na de zomervakantie starten we weer met een nieuwe IVM-opleiding. Deze lessen kunnen door iedereen die op de basisschool zit, worden gevolgd. De lessen worden verzorgd door Wil Jacobs uit Oirlo en vinden plaats in Ysselsteyn. Voor meer informatie en voor opgave, kunt u contact opnemen met Ank Jacobs (tel.542037) of Peggy Arts (tel.541564). Ook opgave via de mail is mogelijk (artslemmens@planet.nl). Vermeld naam, adres, geboortedatum en telefoonnummer. Wil Jacobs neemt dan in de vakantie contact met u op. Repetitie jeugdorkest Omdat we nog repeteren met de fanfare voor het kennismakingsconcert, is de repetitie vrijdag 10 april van 18.30 tot 19.15 uur. Slagwerk Plav-it 2009 Op maandag Tweede Paasdag vindt de Play-it voor slagwerkers plaats. Dit wordt georganiseerd door de federatie van muziekverenigingen in de gemeente Venray. Hier nemen ongeveer 70 slagwerkers uit de gemeente Venray aan deel. De slagwerkers gaan gedurende de dag verschillende muziekstukken instuderen welke ze vanaf 15.30 uur ten gehore gaan brengen aan het publiek. Dus iedereen die wil komen luisteren naar wat er die dag ingestudeerd is, is vanaf 15.30 uur uitgenodigd in het Gemeenschapshuis in Ysselsteyn. Wij wensen de slagwerkers een leuke en leerzame dag toe. Tn. ion I IO F-en deel van de club, 12 renners, had besloten om de toertocht van Meyel te rijden. Dus 's morgens nog snel even op de weerkaart gekeken waar de J Cwind zat daar ik misschien wel de route moest doen. Gelukkig ontwaarde ik Frans aan het vertrek. Hij heeft tegenwoordig 8 van de 10 routes die we rijden. We zouden Duitsland in gaan volgens de route die hij in zijn GPS had zitten. "Maar de wind zit west"opperde ik nog. Een onnodige discussie als er nagenoeg geen wind staat en met z'n veertienen begonnen we aan de tocht, de A en de B groep gebroederlijk samen. We slingerden om Overloon richting Vortum Muliem waar we via het veer de Maas overstaken. Net na Afferden werd het wegdek een beetje vochtig maar alras werd het vochtige kletsnat. We koersten kennelijk net achter een bui aan. Net ten noorden van Siebengewald staken we de grens over om via allerlei "anlieger ffei" wegen bij Wemb te geraken. Hartstikke mooie weggetjes maar in de lente vol kleiachtige grond. Samen met het water is dit dus echte prut waardoor onze mooie kleding en fietsen een stuk minder waard leken. Nog op het Duitse was het wegdek plotsklaps weer droog. We reden een hartstikke mooie tocht, 92 km lang, met een gemiddelde van 30, hadden drie lekke banden, de laatse bij mijzelf ter hoogte van de Rauwkuilen, net toen ik mij gunstig gepositioneerd had voor de onvermijdelijke sprint. Na een half uurtje op het terras arriveerde de Meyelnaren. Zij reden 155 km en pleegden door een flinke "hongerklop" een aanslag op de vlaaivoorraad van Herberg de Peel. Frappant detail, hun kleding en fietsen zagen eruit om door een ringetje te halen. Een schril contrast met onze modderzooi. Tja, werkpaarden en luxe paarden zullen we maar zeggen. PAARDENSPORTVERENIGING. Afgelopen weekend op het concour in Maasbree behaalde Tamara Klaassen een mooie 2 de prijs met springen in de klasse L. Ze deed dit met haar paard Conlienca Z. Irene Potten had ook een mooie 2 de prijs in de klasse L. Maar zij deed dit in Ette leur op de S.G.W wedstrijd met Jupiter. Super meiden Proficiat!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 5