SPONSOR OPROEP! Net als vele andere evenementen wordt ook JERA ON AIR dit jaar getroffen door de crisis. Voor JOA is dit een slechte zaak aangezien sponsoring voor een groot gedeelte zorgt voor een sluitende begroting. Onze doelstelling is namelijk nog steeds om een betaalbaar festival te zijn voor de jeugd uit de regio. Gelukkig blijft de overgrote meerderheid van Ysselsteynse bedrijven ons wel trouw met hun sponsorschap. Waarvoor onze dank. Om ook dit jaar weer een goed festival neer te zetten wat toegankelijk blijft voor de jeugd zijn we op zoek naar nieuwe sponsoren. Daarom doen we een oproep aan ondernemers uit Ysselsteyn die we nog niet benaderd hebben maar ons een warm hart toedragen. Of je nu een eenmanszaak, een BV of een agrarische maatschap hebt, sponsor worden kan altijd. Met elke bijdrage zijn we uiteraard geholpen. Dit kan een geldelijke bijdrage zijn, maar ook natura. Bij interesse willen we u vragen contact op te nemen met onze commissie sponsoring via sponsoring@ieraonair.nl of via 06-11112477. 7 Nieuwe bands en tweede podium voor Jera on Air Afgelopen weekeinde maakten maarliefst 15 bands hun opwachting tijdens de jaarlijks terugkerende bandwedstrijd Fight For Fame in het gebouw van OJC Jera'70 in Ysselsteyn. Drie dagen lang werd er gestreden om een plek op het tweede podium van Jera on Air 2009. Dit jaar is er naast het hoofdpodium, waar bands als Anti-Flag en De Heideroosjes hun kunnen zullen vertonen, ook een tweede podium aanwezig op het terrein van Jera on Air. Dit podium wordt gevuld door talentvolle bands uit Nederland en België. Deze zullen tijdens Jera on Air, op Hemelvaartsdag 21 mei, laten zien wat ze waard zijn op de zogeheten 'Talent-stage'. Niet minder dan 7 bands kregen zondagavond, bij de prijsuitreiking van Fight For Fame, te horen dat ze een plekje bemachtigd hebben op dit podium. Een professionele jury, bestaande uit 4 personen uit de muziekwereld, waren drie dagen present om juryrapporten te schrijven en uiteindelijk zeven bands aan te wijzen als grote winnaars. De zeven bands welke de Talent-stage zullen vullen zijn het uit Baarlo afkomstige Fatsh, De Eindhovenaren van New Pokerface, het uit Turnhout afkomstige Sinic, Wild Bill and his Speed Steamers uit Echt, de Eearly Adopters uit Horst, Crimson Sky uit het Zuid-Hollandse Boskoop en tot slot Noyalty uit Eindhoven. Wanneer je een indruk wilt krijgen van de muziek van bovenstaande bands raden we je aan een bezoekje te brengen aan www.ieraonair.nl. Hier vind je links naar de myspace pagina's van de 7 winnaars van Fight For Fame 2009. De voorverkoop van het festival zal spoedig starten. Houd de website, www.ieraonair.nl goed in de gaten voor al het laatste nieuws hieromtrent. Stichting Jera on Air verloot dit jaar twee kaarten onder leden van de populaire Jera on Air hyves-pagina. Wanneer je nog geen lid bent raden we je aan om dit alsnog te doen. Over een maand worden de kaarten verloot. Lid worden doe je op http://jeraonair.hyves.nl.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 14