"Tom Dick en Harry." vf CRESCENDO Nog maar enkele kaarten beschikbaar voor de schouwburgvoorstelling van 19 april PAARDENSPORT VERENIGING. Afgelopen weekend was weer onze jaarlijkse onderlinge wedstrijd. Wegens het slechte weer is het niet door gegaan op het ruiterterrein. De wedstrijd kon gewoon doorgaan in de manege van Frans van Rosmeulen. Het was weer een hele gezellige dag en natuurlijk werd er ook gereden voor de mooie prijzen. Bixie proef voor de pony ruiters 1Elise Hermans met haar pony Yrhan 2. Femke van hughten met haar pony Isma 3. Isa Vermeule met haar pony Vita Dressuur pony's 1 .Femke van Hughten met haar pony Isma 2. Isa Vermeule met haar pony Vita 3. Isa vermeule met haar pony Robin Dressuur paarden Beker aangeboden door Jan Schepers van Stal Schepers te Ysselsteyn 1. Frits Verheijen met zijn paard Wilithya 2. Joyce Franken met haar paard Zodiack 3. Serina Weemen met haar paard Majesto Grandeur Springen paarden en pony's Beker aangeboden door Frans van Rosmeulen van Viervoeters over t' veld te Ysselsteyn 1Sabine Franken met haar paard Tenda 2. Tamara Klaassen met haar paard Corlienca Z 3. El ine Lenskens met haar pony Bianca Eind klassement over de dressuur, bixie en springen. Wisselbeker aangeboden door Paardensport vereniging Ysselsteyn 1Femke van Hughten met haar pony Isma 2. Isa Vermeule met haar pony Vita 3. Tamara Klaassen met haar paard Corlienca Z Prijs Winnaar proficiat en hoop dat iedereen een leuke dag gehad heeft met de wedstrijd. Toneel®®*®®! Toneel vereniging Crescendo nodigt u allen uit, en waarschuwt nu reeds Dit hopen we u volgende week te moeten mededelen. Want de kans is erg groot dat de kaarten snel zijn uitverkocht. Afgelopen weekend werden twee volle zalen toneelpubliek verwent met de doldwaze klucht: De spelers Henk Deters, Noël Michels, Ferdy Seuren, Els Kramer, Daisy Mennen, Gerrit Spreeuwenberg, Astrid Michels, Pieter Manders en Harrie van Asten stonden op scherp.!! Onder regie van Henk Stevens brachten ze het toneepubliek voortdurend aan het lachen, zodat eenieder met een zeer tevreden gevoel huiswaarts kon keren. Op zondag 19 april wordt de klucht voor de laatste keer opgevoerd. Deze keer op de planken van de schouwburg in Venray. Aanvang 20.00 uur. Het is al jaren zo dat veel toneelliefhebbers liever in de luie stoel van de schouwburg plaatsnemen dus U bent gewaarschuwd!!!!!!!!! Wacht niet te lang met kaarten halen. Want vol is vol Voor reserveringen en informatie kunt u terecht bij Ans Philipsen. Telefoon: 0478-541890.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 10