an 19mrt. t/m 04 apr. Donderdagavondgroep 18:30 Eierruilspel Groep 5/6 Fight For Fame 20:00 Fight For Fame 20:00 Fight For Fame 15:00 Donderdagavondgroep 18:15 Zwemmen Groep 7/8 Zaterdagavondgroep 20:00 Fight For Fame is het jaarlijks terugkerende minifestival van stichting Jera On Air. Tijdens dit 3-daagse minifestival (27-28-29 maart) krijgen bands de kans een plaatsje te verdienen op Jera On Air 2009. Dit jaar is het voor het eerst in de geschiedenis dat Fight For Fame maarliefst 3 dagen gaat duren. Hierdoor krijgen op Fight For Fame 2009 maarliefst 15 bands de kans hun kunsten te vertonen cn een plaatsje te verdienen op het grote podium van Jera On Air, waar zij zoals elk jaar kunnen spelen met grote namen. Dit jaar heeft st. Jera On Air reeds 2 indrukwekkende namen bekend gemaakt, Anti - Flag de Heideroosjes. Meer hierover op www.jeraonair.nl. Op vrijdag beginnen we Fight For Fame met Project A, Rising Tide, El Bandito en Toevallig Leuk. Op zaterdag gaan we verder met As Enemies Arise, Fatsh, Maniac Forces en New Pokerface. Op zondag staar, er nog eens 7 bands op het programma. We trappen af met Awesom O. Hierna volgen Early Adopters, Sinic, Wild Bill and his Alabama Speed Steamers, Noyalty, Crimson Sky en Nine Zero. Om half 12 begint de prijsuitreiking. Het gebouw van st. Jera '70 zal dit weekend worden omgetoverd tot de ideale locatie voor dit minifestival. Buiten wordt er een gedeelte afgezet waar gerookt en gegeten kan worden. Welke bands doorgaan wordt bepaald door een vakkundige jury. Natuurlijk heeft ook het publiek hier een stem in. Tussen de hands door en tijdens de afterparty zullen vrijdag DJ Thijs Ruud achter de draaitafel staan. Zaterdag en zondag wordt de muziek verzorgd door DJ Sjuut. Zij zullen alle bezoekers tot in de kleine uurtjes vermaken. Dit weekend zal de entree voor het gehele weekend slecht 6,- bedragen, hiertegenover staan 15 live acts en gegarandeerd 3 dagen feest! Voor de openingstijden en het speelschema kunt u terecht op www.iera70.nl. Hier vindt u ook de namen van de 15 bands die vrijdag, zaterdag en zondag zullen spelen. Stemmen voor een pannakooi Zoals jullie misschien op posters in gemeente Venray hebben gezien, geeft de gemeente Venray 4 Pannakooien en 2 skateramps weg. Namens Jera'70 willen wij jullie te vragen het formulier op de site in te vullen voor de Jera, zodat wij over een tijdje flink kunnen ballen bij de Jera® Voor de mensen die buiten de leeftijdsgrens vallen (12 t/m 19 jaar): wees creatief, willen Site www.venrav.nl/miinplekkic Hallo Piclpubers Op vrijdag 3 april gaan we bowlen met z'n allen. l.v.m. het reserveren van de baan, willen we graag weten met hoevelen we zijn. Als je mee wil kun je het onderstaande strookje voor dinsdag bij Lonneke in de brievenbus doen. Geef op het strookje aan of je ouders wel of niet willen rijden. Geen opgave is ook geen deelname. Dus vul het briefje in en ga mee. Tot Vrijdag.. Groetjes de leiding. Opgave strookje Bowlen Ik ga 3 april mee bowlen. Naam: Ouders willen eventueel als het nodig is wel niet rijden. Programma v Donderdag 26-mrt Vrijdag Zaterdag Zondag Donderdag 27-mrt 28-mrt 29-mrt 02-apr Zaterdag 04-apr 26/27/28 Maart: FIGHT FOR FAME 2009 N

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 2