Toneelvereniging Crescendo presenteert dit weekeinde. Spiritueel Centrum Vi-Tö, Pottevenwes 6 te Ysselsteyn Tom Dick en Harry Korte inhoud c cc E Zaterdag 28 maart en Zondag 29 maart Smelehof Ysselsteyn Zondag 19 april Schouwburg Venray Informatie en opgave kan via tel. 0478-561900 of info@viteu.nl. Vrijdag 27 maart, 20.00-22.00 uur geeft het wel bekende medium Jacqueline Seelen van de paranormale beurzen Kosmos een lezing in de vorm van Psychometrie. Psychometrie is voorwerpen voelen en nav daarvan vertellen watje ervaart. Jacqueline gaat deze avond werken met voorwerpen die u zelf meebrengt en naar aanleiding daarvan zal zij het eea vertellen. Hebt u dus bv. een ring van uw moeder bij u dan zal Jacqueline u daar dingen over kunnen vertellen. Kosten: 15,00 incl. 1 kop thee/koffie Zaterdag 28 maart, 10.00-16.00 uur is er een engelenworkshop: De wereld van de engelen, gegeven door Anoeska de Bekker. In deze workshop gaan we onder andere proberen uw beschermengel te ontmoeten, communiceren met engelen, hoe vraag ik hulp aan de aartsengelen en hoe kun je werken met engelenenergie. Kosten: 90,00 incl. thee/koffie, materialen en fruit. Er zijn nog een paar plaatsen vrij. Vrijdag 3 april, 20.00-22.00 uur geeft Eveline Wientjes een lezing over dromen. Het is de bedoeling dat u zelf uw droom/dromen meeneemt zodat Eveline ze kan verklaren. Ook vaak dezelfde terugkerende droom heeft een betekenis en ook hier krijgt u uitleg over. Kosten: 15,00 incl. 1 kop thee/koffie. M ■o L. O b V -X. b 4» V T3 *1 Doldwaze klucht van Ray ft Michael Cooney Regie: Henk Stevens Tom Kroes Linda Kroes Dick Kroes Harry Kroes Katinka Andreas Mevrouw Potter Agent Klokgieters Boris Promotie; Decor; Schilderwerk; Grime; Licht en geluid; Rekwisieten; Muzikale ondersteuning; Henk Deters Els Kramer Noël Michels Ferdy Seuren Daisy Mennen Gerrit Spreeuwenberg Astrid Michels Pieter Manders Harrie van Asten Geert Craenmehr Harris Lammens Jeu Marcellis, Hay Seuren Nellie Marcellis, Joke van Asten, Rianne Hendriks Jac Matijsen Servé Keysers, Willy Janssen Ans Philipsen, Peggy Mennen Peter Paul Koonings Tom is getrouwd met Linda. Ze wonen in een mooi huurhuis, samen met broer Dick die een bovenkamer heeft. Tom en Linda hebben geen kinderen, maar willen er wel graag. Na talloze pogingen besluiten zij er eentje te adepteren. Het stuk speelt zich af op de ochtend dat een dame, mevrouw Potter, van het adopt» - bureau gaat langskomen om hete.ea. te controleren en om te toetsen of het huis wel voldoet aan de adoptie-eisen... Die ochtend gaat natuurlijk van alles mis. Dick, de vrolijke doch kleine handelaar in louche zaakjes, heeft een leuke illegale handel op de kop weten te tikken en zoekt in huis een plekkie om het tijdelijk op te slaan. BroBr Harry komt ook effe langs. Hij is hulpvaardig en creabef maar gebruikt allerlei vreemde manieren en middelen om dat in praktijk te brengen. Tom, die zijn broers langer kent dan vandaag stribbelt van begin af aan tegen, Hij wil niet dat er iemand komt storen op deze belangrijke ochtend. Maar de ochtend dreigt al gauw heel anders te gaan verlopen dan gepland. Wanneer de wijkagent ook nog een kijkje komt nemen moet Tom zich in allerlei bochten wnngen. Maar erger dan dit kan het niet worden.of toch wel? Knartverkoop COOP Seuren Winkel Vitella Ysselsteyn Aanvang 2D.00 uur. Reserveren; 0478-541B90

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 15