an Soest Fysiotherapie Fitness Mix-Clubkampioenschappen Van 23.3.2009 t/m 29 3.2009 vinden de jaarlijkse Mix - Clubkampioenschappen plaats De wedstrijdleiding heeft Leon Nijssen, 0478-545013. We spelen in de sterktes 5/6, 7, 8, 9 in poules van 4 dubbels (of het aantal inschrijvingen maakt een andere indeling noodzakelijk). Piet Litjens Toernooi 2009 Op zondag 5 april 2009 is het weer zo ver, we spelen het jaarlijkse Piet Litjens Toernooi Het Piet Litjens toernooi is een dagtoernooi en geschikt voor alle speelsterktes (dus ook voor beginnende tennissers), waar het plezier aan de sport en de gezelligheid voorop staat, geheel volgens de gedachte en ter herinnering van medeoprichter en erelid Piet Litjens. Wij spelen in poules van 4 personen van gelijkwaardige speelsterkte. Als de opgave het noodzakelijk maakt, kunnen ook gemengde poules ingedeeld worden. De speeltijden richten zich naar het aantal spelers, dat zich heeft opgegeven Er bestaat de mogelijkheid om als verhindering op te geven: niet voor de middag (voor 13.30 uur) of niet na de middag (na 13 30 uur). Het inschrijfgeld bedraagt 2.- Euro en is voor aanvang van de eerste wedstrijd te voldoen bij de wedstrijdleiding. De inschrijving sluit op 29 maart 24.00 uur. U wordt verzocht om zo veel mogelijk per e-mail in te schrijven onder: ktvoiqt@wanadoo nl Voor de leden welke niet over internet beschikken liggen in het clubgebouw inschrijfkaarten, welke u in de brievenbus in de kantine kunt inleveren. Voor vragen kunt u bellen met Kalle Voigt, 0478-545008. Feest TVY De feestdag, afgelopen zaterdag, begon met een tennisclinic voor de jeugdige leden van tennisvereniging Ysselsteyn. Het was een prachtige lentedag en in een stralend zonnetje genoten 45 jeugdleden van sport en spel. Er waren leuke prijzen te winnen en er was een prachtige hoofdprijs: een mooi tennisracket. Dit werd gewonnen door Michelle van Lier Proficiat Michelle! Om 17.00 uur werd de clinic afgesloten en mochten alle kinderen zich tegoed doen aan gratis friet en snacks, 's Avonds werd het feest voortgezet door de senioren De opening werd verricht door wethouder Patrick van den Broeck. Hij knipte het lint door en opende hiermee officieel het vernieuwde tennispark. Daarna werd er door oud-voorzitter Twan de Wit en onze nieuwe voorzitter Twan Wilmsen een symbolische wedstrijd gespeeld. De wethouder fungeerde als scheidsrechter en liet zien dat hij zeer rechtvaardig was Met goeie muziek, leuke optredens en voldoende drank werd het een gezellige avond die tot in de kleine uurtjes duurde. We kunnen met veel voldoening terugkijken op een geslaagd feest. We bedanken degenen die meegeholpen hebben om deze dag te laten slagen. Zeker ook voor het belangeloos ter beschikking stellen van bijvoorbeeld kachels, verlichting en plasplek. We hebben 5 personen die we bij naam willen noemen en die ervoor gezorgd hebben dat de feestavond zeer succesvol verlopen is. Dat is het team van Tourclub Ysselsteyn die de kantinecommissie vormden voor deze avond: Gerda van Ass, Henk van Ass, Hans Philipsen, Piet Verstappen en Ger Geerets Om met de woorden van de fam. de Wit te spreken. CHAPEAU! Ze hebben zich geweldig van hun taak gekweten. Allemaal bedankt en graag tot de volgende keer. De feestcommissie: Math Heetkamp, Mart de Wit, Monique Strijbos en Mariélle van Meijel. Competitiebijeenkomst Dorpencompetitie op vrijdag 27 maart om 20.00 uur Deze staat gepland op vrijdag 27 maart om 20 00 in het clubgebouw. Hier worden de wedstrijdformulieren en balier uitgereikt. Als team kunnen jullie dan meteen afspraken maken/afronden over wie/wanneer speelt. Bovendien krijgen de aanvoerders een nadere instructie over het doorgeven van de uitslagen. Verzoek om de teambijdrage voor aanvang van de wedstrijden over te maken naar de rekening van TVY. Het rekeningnummer en de vermelding worden uitgedeeld op de avond. Competitiebijeenkomst KNLTB op dinsdag 31 maart om 20.00 uur Deze staat gepland op dinsdag 31 maart om 20.00 in het clubgebouw Hier worden de wedstrijdformulieren en ballen uitgereikt. Als team kunnen jullie dan meteen afspraken maken/afronden over wie/wanneer speelt. Bovendien krijgen de aanvoerders een nadere instructie over het invoeren van de uitslagen. Verzoek om de teambijdrage voor 31 maart over te maken naar de rekening van TVY. Hierover hebben jullie een mail ontvangen Tot 31 maart!! Kantinedienst 05 april Theo Tilleman/Jan Vergeldt Kantine poetsen 01 april Annelies vd Wegen/Annemie Wijnands

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 10