KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel KBO JAARVERGADERING. Op de jaarvergadering van woensdag 11 maart j.l. werd onze aftredende voorzitter, Johan Lemmens, vanwege de vele verdiensten voor onze vereniging onderscheiden door de KBO Limburg met de zilveren speld. Proficiat, Johan, en nogmaals dank voor het vele werk en het fijne onderlinge contact. Betsie Arts-Lucassen en Diny Vollenberg-Verheijen werden herkozen. Proficiat, dames Frans Jenniskens (Pater Tulpstraat 2) werd met algemene stemmen gekozen tot nieuwe voorzitter. We wensen hem veel succes en voldoening in deze functie. DAGTOCHT. Maandag 27 april houden we onze jaarlijkse dagtocht. Dit is vroeg in het seizoen, maar later in het jaar was voor deze bestemming niet mogelijk. De bestemming is het Europese Parlement in Brussel. Het programma is als volgt: 1) 8.00 uur: vertrek Ysselsteyn; 2) 11.00-11.15 uur: ontvangst met koffie/thee; 3) 11.15-12.15 uur: gesprek met Ria Oomen (lid van het Europese Parlement van het CDA); 4) 12.15 - 13.00 uur: rondleiding en bezoek publieke tribune; 5) 13.00-14.15 uur: lunch in het bezoekersres taurant; 6) 14.30-17.30 uur: rondleiding door Brussel o.l.v. een gids. 7) 20.00 uur: aankomst in Ysselsteyn, aansluitend diner. Totale kosten dagtocht 35,00 (incl. lunch en diner). De kosten tijdens de reis te voldoen. We gaan met een bus van 50 personen (met een grotere groep een bezoek brengen aan het Europese Parlement is niet mogelijk! We hanteren dus het principe van VOL=VOL Men kan zich opgeven middels het deponeren van onderstaand strookje in de brievenbus van Betsie Arts- Lucassen, Timmermannsweg 11. Deelnemers uit Vredepeel kunnen zich telefonisch opgeven bij Betsie Arts (tel. 542200). "Overgereserveerde" leden krijgen bericht dat de bus vol is. Later in het jaar, dinsdag 9 juni, organiseren we nog een halve dagtocht. Daarover later meer NAAM: ADRES: NAAM (echtgenotte/partner) meldt/melden zich hierbij aan als deelnemer (s) voor de dagtocht op maandag 27 april. BILJARTEN. Smelehof-com petitie Dinsdag 24 maart zullen de wedstrijden gespeeld worden tussen de groepswinnaars, t.w. Jan Janssen (A), Wim Broers (B), Jeu Marcellis (C), Toon van Soest (D) en Jan Stevens (E). Aanvang: 13.00 uur Wedstrijdschema: 1Jan Janssen-Wim Broers; 2) Toon van Soest -Jan Stevens; 3) Jan Janssen-Jeu Marcellis; 4) Wim Broers-Toon van Soest; 5) Jeu Marcellis-Jan Stevens. Veel succes! Opmerking: Zonder tegenbericht gaan we ervan uit dat de spelers van de afgelopen competitie het komende jaar ook weer meedoen. Zo niet, dan a.u.b. afmelden bij Jan Janssen. Nieuwe belangstellenden voor de com petitie 2009-2010 kunnen zich overigens aanmelden eveneens bij Jan Janssen. Woensdag 25 maart wordt de finale gespeeld. Aanvang: 1330 uur Na de finale volgt de prijsuitreiking. Er is (in tegenstelling tot voorgaande jaren) één prijs per groep ROELANZIA-toernooi. Dinsdag 31 maart beginnen we met dit toernooi. Alle deelnemers ontvangen binnenkort de indeling en het wedstrijdschema. We wensen alle biljarters veel ontspanning en succes Federatie-competitie, week 11, ronde 23 Ysselsteyn 1 vrijSevenum 4-Ysselsteyn 4 7-2 Ysselsteyn 2 vrij! Castenray 3-Ysselsteyn 5 7-2 Grubbenvorst 5-Ysselsteyn 3 2-7 Gasthoes 3-Ysselsteyn 6 7-2 Ostenriekske 2-Ysselsteyn 6 7-2 KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over Wonen/Welzijn/Zorg/Financiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015. Spreuk van de Week; "Stuur je verstand voorop en loop er zelf achteraan Vorig weekend behaalde Isa Vermeule met haar pony Vita een zeer mooie 4 de prijs DB dressuur. Dit deed ze op het concour in Druten.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2009 | | pagina 5